Pergalingai Švedijos čempionatą pradėjo du lietuvius savo gretose turinti Upsalos „Uppsala Basket“ komanda. Ji išvykoje 79:68 nugalėjo „Sundsvall Dragons“ krepšininkus.

Upsalos komandą į priekį vedė lietuviai. Giedrius Jankauskas per 31 minutę pelnė 21 tašką (10/14 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Kitas „Uppsala Basket“ ekipos lietuvis Mindaugas Budzinauskas per 28 aikštėje praleistas minutes surinko 18 taškų (4/7 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo bei 4 sykius prasižengė.

Kitose rungtynėse pergalę šventė Sauliaus Dumbliausko „Solna Vikings“ klubas. Jis savo aikštelėje 90:79 nugalėjo „Bors Basket“ krepšininkus.

Nugalėtojams Dumbliauskas per 26 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (5/13 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.