Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Slovakijoje vykstantį tarptautinį turnyrą pradėjo pergale. Pirmosiose rungtynės mūsų krepšininkės 73:68 (13:20, 17:19, 26:12, 17:17) nugalėjo Slovakijos komandą.

Rungtynių pradžioje lietuvėms nesisekė nei gynyboje, nei puolime. Daug mūsų krepšininkių metimų skriejo pro šalį, o prie savo krepšio joms nepavykdavo sustabdyti Slovakijos žaidėjų. Vaizdas aikštelėje pasikeitė po pertraukos, kai Lietuvos rinktinė spurtavo. 28-tą minutę rezultatas jau buvo lygus (49:49). Pabaigą taip pat sėkmingiau sužaidė lietuvės.

Lietuvos rinktinei daugiausia taškų pelnė Sandra Valužytė - 15, Rima Valentienė - 11, Rima Margevičiūtė - 10.

Antrose turnyro rungtynėse lietuvės susitiks su Suomijos komanda.