Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pasaulio čempionato atrankos pirmajame etape pergale finišavo Sakartvelo (4-2) rinktinė.

Iliaso Zouro auklėtiniai namuose per pratęsimą 82:76 (15:14, 22:17, 7:16, 23:20, 15:9) palaužė Ispaniją (4-1).

Abi ekipos yra užsitikrinusios bilietą į antrąjį etapą. Komandų vietų pasiskirstymą dar gali pakoreguoti Ukrainos rinktinė (3-2).

Pratęsime kartvelai surado netikėtą herojų – Rati Andronikašvilis. Ispanai turėjo minimalų pranašumą, bet jis surinko 5 taškus iš eilės bei išvedė savo ekipą į priekį (77:73).

Ispanams pavyko priartėti (76:77), bet likus 33 sek. Thadduso McFaddeno tolimas metimas garantavo šeimininkams pergalę.

Kartvelams Giorgis Šermadinis per 35 minutes surinko 18 taškų (6/8 dvit., 6/8 baudų), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 22 naudingumo balus.

Ispanų gretose naudingiausias buvo Xabi Lopezas-Arostegui, kuris per 33,5 minutės įmetė 14 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit., 3/3 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 20 naudingumo balų.

Sakartvelas: Giorgis Šermadinis 18, Rati Andronikašvilis 17, Thaddusas McFaddenas 16, Tornike Šengelija 12 (10 atk. kam.).

Ispanija: Xabi Lopezas-Arostegui 14, Dario Brizuela 12, Joelis Parra 11, Ferranas Bassas ir Franas Guerra po 10.