Nuotr.: BNS, D.Repečka, Matas Buzelis - Instagram
Nuotr. BNS, D.Repečka, Matas Buzelis - Instagram

Tinklalapis BasketNews aštuntus metus paeiliui apžvelgia perspektyviausius šalies talentus, o šią savaitę aptarsime vieną talentingiausių per pastaruosius kelis metus U18 (gim. 2004 m.) kartą.

Jau artėjantį savaitgalį Karolio Abramavičiaus vadovaujama Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė pradės kovas Turkijoje vyksiančiame Europos čempionate.

Perspektyviausių šalies jaunuolių reitingą BasketNews tradiciškai sudaro jaunimo trenerių sudarytais dešimtukais, kurie yra gerai susipažinę su Lietuvos talentų galimybėmis. Pažymėtina, jog reitingas sudarytas atsižvelgiant ne į šių dienų rezultatus, o į krepšininkų perspektyvą ateityje.

Buvo apklausti šeši specialistai, o jų dešimtukuose iš viso buvo paminėta 15 krepšininkų. Arčiausiai dešimtuko buvo Raseinių KKSC atstovas Nojus Vaivada ir Kauno „Žalgirio“ auklėtinis Matas Vokietaitis.

10.

Modestas Babraitis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-01-15 Kaunas 193 Gynėjas Perlas Energija

Vienintelis šio sąrašo naujokas, lyginant su praėjusia vasara, reitinge pakeitęs Lietuvos trenerius nuvylusį Augustą Brazdeikį.

Atletiškas combo gynėjas kiekvienais metais darė pažangą ir praėjusiais metais debiutavo NKL. Vilniaus „Ryto“ dubleriams NKL atstovavęs kaunietis fiksavo 4,8 taško ir 4,6 naudingumo balo statistiką per 14 minučių.

2020-ųjų vasarą „Rytui“ įsipareigojęs gynėjas savo charakteriu išsikovojo vietą U18 rinktinės rotacijoje ir draugiškame turnyre Prancūzijoje užėmė svarbų vaidmenį – 6,3 taško ir 8 naudingumo balai.

Atletiškumu pasižymintis Babraitis įsibėgėjęs yra sunkiai stabdomas prasiveržime, o geras krepšinio supratimas padeda išvengti lipimo į medį.

Vis dėlto pagal dabartinius įgūdžius Babraitis geriausiai tiktų trečioje pozicijoje, tačiau čia jis negalės žaisti vyrų krepšinyje dėl 193 cm ūgio, tad reikės bandyti prisitaikyti antroje pozicijoje.

Matas Buzelis

Matas  Buzelis
Pozicija: SG, SF
Amžius: 17
Ūgis: 208 cm
Svoris: 89 kg
Gimimo vieta: JAV

Gynėjo metimas taip pat nėra stiprioji pusė, tačiau, anot apklaustųjų, jis turi potencialo tapti 33 proc. iš toli metiku, o tai neleistų varžovams prie jo akivaizdžiai rizikuoti.

Pagal besiformuojantį žaidėjo profilį Babraičio siekiamybė ateityje galėtų būti Tomas Dimša.

9.

Arūnas Rimkus

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-07-16 Šilalė 194 Gynėjas Delikatesas

Šilališkio pozicija reitinge per metus nepakito, o tai šiek tiek atspindi ir pristojusį jo tobulėjimą, kuris iki praėjusios vasaros buvo išties spartus.

Jau antrąjį sezoną NKL sužaidęs Rimkus praėjusiais metais Joniškio „Delikatese“ turėjo svarbų vaidmenį ir aikštėje praleisdavo po 24 minutes. Jo statistika siekė 7,5 taško, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4,1 naudingumo balo.

Proveržio sezono nesužaidęs Rimkus nuteikia pozityviai U18 rinktinėje ir pasiruošime jau spėjo turėti solidžių pasirodymų. Jo vidurkiai turnyre Prancūzijoje siekė 12,3 taško (2 rezultatas) ir 9,3 naudingumo balo.

Dideliu pasitikėjimu savo jėgomis iš lietuvių išsiskiriantis Rimkus yra tikras combo gynėjas, kuris yra orientuotas į taškų darymą.

Puikų prasiveržimą turintis 194 cm ūgio krepšininkas yra techniškas, staigus, o problema buvęs metimas pastaruoju metu tampa didesniu Rimkaus draugu.

Apklaustieji neabejoja, jog Rimkus tikrai pasieks LKL žaidėjo lygį, tačiau kilti dar aukščiau gali sukliudyti fiziniai duomenys.

Nuotr. Reivytis Alfredas

8.

Rokas Jocys

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-03-30 Palanga  196 Puolėjas Kuršiai

Fenomenalius skaičius vaikų amžiuje Lietuvoje fiksavęs Jocys porą metų tobulinosi Italijoje, o praėjusį sezoną grįžo į gimtinę ir apsivilko Palangos „Kuršių“ marškinėlius.

Debiutas tarp vyrų Jociui nebuvo lengvas. NKL puolėjo statistika per 23 minutes siekė 7,1 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 5,3 naudingumo balo.

Lietuvoje krepšininką gyvai po dvejų metų pamatę treneriai yra nusivylę puolėjo progresu, o tai matosi ir aštuoniolikmečių rinktinės pasiruošime, kur Jocys neturi ryškaus vaidmens. Žinoma, tam įtakos turėjo ir patirta čiurnos trauma.

Apklaustieji mano, jog blaškymasis tarp Italijos ir Lietuvos krepšininkui pakišo koją, taip pat nuolatinis lyginimas su sese darė meškos paslaugą.

Jocys iš šio sąrašo krepšininkų turbūt yra sukaupęs daugiausiai patirties, o stiprus kūnas jam dar leidžia dominuoti tarp bendraamžių ir be didelių problemų prisitaikyti NKL, bet dabartiniai įgūdžiai perimetre nežada didelių perspektyvų ateityje.

Taip pat 18-metis dažnai per gerai galvoja apie save, jau dabar atskirose situacijose aikštėje pasimato tingumas. Jei krepšininkas greitai nepadarys atitinkamų išvadų, jam bus sunku pasiekti bent LKL lygį.

Nuotr. bcsiauliai.lt

7.

Kajus Leliukas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-05-18 Šiauliai  203 Puolėjas Šiauliai

Leliukas per metus reitinge išsaugojo septintąją poziciją, tačiau didelio kokybės šuolio sezone šiauliečiui padaryti nepavyko.

Epizodiškai LKL debiutavęs aukštaūgis daugiausiai žaidė RKL A divizione, kur atstovavo Akmenės r. „Patriots“. Čia jo statistika siekė 9,8 taško, 5 atkovotus kamuolius ir 11,4 naudingumo balo.

Sunku pasakyti, kokioje pozicijoje Leliukas geriausiai tiks vyrų krepšinyje – penktu numeriu jam trūksta centimetrų ir atletiškumo, o ketvirtoje – techniškumo.

Visgi veikiausiai iš Leliuko reikėtų projektuoti ketvirtą numerį, kadangi jis turi neblogą metimą, kurį patobulinus bei sustiprinus kūną būtų galima taikyti į sunkiojo krašto standartus.

Panašu, jog Leliukas U18 čempionate turės svarbų vaidmenį. Draugiškame turnyre Prancūzijoje jo vidurkiai per 18 minučių siekė 7,3 taško ir 10 naudingumo balų.

Jei praėjusiais metais apklaustieji bedė pirštu į šiauliečio charakterį, dabar ši problema nėra pabrėžiama, tačiau krepšininkas turi dirbti su psichologija – po kelių nesėkmingų epizodų jis pats save eliminuoja iš rungtynių.

Treneriai tiki, jog Leliukas – ateities LKL kalibro krepšininkas, kuris galėtų lygiuotis į „Šiauliuose“ turimą pavyzdį – Arminą Urbutį.

Nuotr. facebook.com

6.

Kajus Kublickas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-09-02 Kaunas 186 Gynėjas Žalgiris-2

Pernai Kublickas sąraše buvo ketvirtas, o kritimą reitinge galima sieti su tuo, jog vis labiau jaučiasi fiziškumo trūkumas.

Vis dėlto Kublickas išlieka pagrindiniu šios kartos įžaidėju ir ant jo pečių dedamos didelės atsakomybės.

Lietuvos rinktinės U18 kapitonas pasiruošime buvo patyręs traumą ir tai ne menkai išgąsdino trenerius, tačiau jis spėjo atsigauti iki čempionato ir dar prieš tai sužaidė Baltijos taurėje, kur per 16 minučių fiksavo 5 taškų ir 9,5 naudingumo balų statistiką.

Kublickas praėjusiame sezone derino žaidimą „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandose. Pastarojoje jis įrodė, kad išaugo RKL marškinėlius, o vien į NKL jis galės koncentruotis jau artėjančiame sezone.

RKL 186 cm ūgio gynėjo skaičiai siekė 11,8 taško, 5,6 rezultatyvaus perdavimo ir 15,6 naudingumo balo, NKL – 4,7 taško, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir 3,7 naudingumo balo.

Staigus ir itin techniškas įžaidėjas gali priminti Šarūną Vasiliauską. Kublicko didžioji problema yra liaunas kūnas, tačiau aukštas krepšinio IQ ir technika jį sugeba išskirti tarp bendraamžių.

Būtent dėl fizinių savybių apklaustieji dvejojo, ką vyrų krepšinyje gali pasiekti kaunietis. Vieni svarstė, jog Kublickas gali pasiekti net Europos klubinius turnyrus, kiti dvejojo, ar Kublickas karjeroje apskritai turės vaidmenį LKL.

5.

Domantas Šarauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-02-21 Šiauliai 200 Puolėjas Žalgiris-2

Antras ir ne paskutinis sąrašo šiaulietis, kuris praėjusią vasarą sudarė sutartį su „Žalgiriu“.

Praėjusiais metais trečioje sąrašo vietoje buvęs Šarauskas turi gerą kūną, kuris jau dabar yra paruoštas vyrų krepšiniui.

Dvimetrinis trečias numeris RKL B divizione turėjo svarbų vaidmenį ir per 29 minutes rinko 11,2 taško ir 9,1 naudingumo balo statistiką.

Tai yra krepšininkas, kurio statistika anaiptol nepasako visko apie jo indėlį į pergales. Šarauskas yra juodadarbis žaidėjas, be gynybos galintis duoti ir gerą prasiveržimą.

Problemų su pataikymu iš toli Šarauskas neturi (35 proc.), tačiau metimo technika nėra gera, o tokie skaičiai atsispindi stojus prie baudų metimų linijos – 54 proc.

Draugiškame turnyre Prancūzijoje neišsiskyręs lengvasis kraštas sužaidė labai geras dvi dvikovas Baltijos taurėje – 12 taškų ir 15 naudingumo balų vidurkiai.

18-metis privalo pasiekti LKL lygį ir kitą sezoną turėtume jį matyti dedantį žingsnelį į priekį link to gaunant šansą NKL. Vienas iš apklaustųjų Šarausko žaidimo braižą lygino su Gintautu Matuliu.

4.

Kristupas Keinys

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-02-21 Klaipėda 201 Puolėjas Neptūnas-Akvaservis

Didžiausią šuolį sąraše per metus padaręs žaidėjas – iš aštuntos vietos į ketvirtą. Kur to priežastis?

Keinio statistika vyrų krepšinyje tikrai nebuvo kažkuo išsiskirianti, tačiau per metus dar labiau išsiskleidė jo ir taip daug žadantis kūnas, todėl treneriai tiki, kad tai ateityje duos gražų rezultatą.

Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ NKL atstovavęs puolėjas per 14 minučių pelnė po 2,7 taško, atkovojo po 2,6 kamuolio ir rinko po 2,6 naudingumo balo.

Skaičiai – toli gražu neįkvepiantys, bet jo atletiškumas Lietuvos mastais yra vienas geriausių šalyje, o šalia to jis dar turi ir technišką metimą.

Potencialas milžiniškas, tačiau kol kas ši vieta yra skiriama su dideliu avansu. Klaipėdietis privalo gerinti savo krepšinio IQ, metime reikia daugiau stabilumo, taip pat geriau išnaudoti savo kūną, tobulinant prasiveržimą.

Bus labai įdomu pamatyti, kaip Keinys atrodys U18 Europos čempionate. Norėtųsi, kad elitiniai duomenys neliktų tik amžinu potencialu ant popieriaus, tad artėjančiais metais Keinys turi dėti didelį žingsnį į priekį.

Nuotr. BNS

3.

Paulius Murauskas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-02-14 Kaunas 204 Puolėjas Nevėžis-Optibet

Murauskas per metus pakrito per poziciją žemyn, tačiau tai lėmė ne pačio žaidėjo tobulėjimo dalykai, o Lietuvos trenerių didesnis susipažinimas su Mato Buzelio talentu.

Pats Murauskas sužaidė pirmą tikrą LKL sezoną ir buvo vienas įdomiausių jaunųjų lygos žaidėjų.

Nors sezonas Kėdainiuose išryškino taisytinas puolėjo vietas, jį galime vadinti solidžiu. Retas 17-metis debiutiniame sezone galėtų fiksuoti 8,4 taško, 3 atkovotų kamuolių ir 6,8 naudingumo balo vidurkius.

204 cm ūgio krepšininko problema išlieka ta pati – viską daro gerai, tačiau nieko elitiškai, kas jį galėtų išskirti tarp vyrų.

Vis dėlto apklaustieji džiaugiasi Muro darbo etika – anksčiau su charakteriu problemų turėjęs krepšininkas dabar yra giriamas dėl savo aukšto krepšinio supratimo bei didelio darbo ties savo silpnomis vietomis, į kurias jis geba objektyviai pažiūrėti.

BasketNews žiniomis, „Šiaulius“ dominantis ir „Žalgiriui“ priklausantis puolėjas pagerino metimą iš distancijos, taip pat dar labiau patobulino technikos arsenalą žaidžiant veidu į krepšį.

Kol kas vis dar neaišku, kur geriausiai vyrų krepšinyje atrodys Murauskas, trečioje ar ketvirtoje pozicijoje, bet galbūt ir nereikia nukrypti tiesiog į vieną vietą. Dabartinis Murausko universalumas, drąsa ir atsakomybių pasiėmimas ant savęs išskiria jį iš lietuvių.

Pagal žaidėjo profilį Murauskas ateityje gali būti panašus į Mindaugą Kuzminską, o lyderio savybės aikštėje leidžia tikėtis, jog jis pasieks Eurolygos žaidėjo lygį.

Murauskas spindėjo draugiškuose mačuose Prancūzijoje (19,3 tšk., 14 naud.), nors jo minutės buvo ribojamos. Akivaizdu, jog didelė pajėgios Lietuvos U18 rinktinės sėkmės dalis priklausys nuo kauniečio, kuris rimtai pretenduos į simbolinį turnyro penketą.

Nuotr. Matas Buzelis - Instagram | BasketNews iliustracija/A.Zaikauskas

2.

Matas Buzelis

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-10-13 Čikaga 208 Gynėjas Sunrise

Labiausiai mįslėmis apipintas ne tik šio reitingo žaidėjas, bet ir visos Lietuvos. Pagal atsiliepimus už Atlanto Buzelis yra laikomas vienu ryškiausių JAV žaidžiančių talentų, tačiau ne visi Lietuvos treneriai ryžosi jam skirti pirmą poziciją. Kodėl?

Pirmiausia, Lietuvos treneriai dar gyvai nečiupinėjo Buzelio ir viena yra vaizdo įrašai, visai kita – darbas individualiai su krepšininku.

Kitas dalykas, 17-mečio varžovai JAV. Buzelis per kiekvienas rungtynes sukuria eilę įspūdingų epizodų, tačiau varžovų lygis ten – abejotinas, o tuo geriausiai Lietuvos treneriai įsitikino per Augusto Brazdeikio pavyzdį.

Į pasiruošimo stovyklą atvykęs Igno brolis už Atlanto taip pat yra užsirekomendavęs gerą vardą, tačiau tai, ką pamatė Lietuvos treneriai – nuvylė. Anot trenerių, Augustui talento netrūksta, tačiau pats krepšinio suvokimas, situacijos gynyboje stipriai atsiliko nuo bendraamžių Lietuvoje.

Negalima lyginti Buzelio talento su A. Brazdeikio, tačiau klaustukų yra ir su juo. Ir jie ne tik dėl to, kad didžiausias Lietuvos išeivijos talentas iki šiol nepasirodė mūsų treneriams ar dėl to, jog konkurencija, su kuria jis susiduria, nėra įtikinanti.

Neabejojama, jog 2024 m. naujokų biržoje Buzelis išgirs savo pavardę pirmajame rate, tačiau dar neaišku, kokioje vietoje jis jausis geriausiai vyrų krepšinyje.

Dabar Matas atrodo geriausiai su kamuoliu, kur jo ūgis, plastika ir driblingas leidžia įveikti tiesioginius oponentus. Vis dėlto jis nepasižymi stabiliu metimu iš distancijos, o gynyboje turi didelių problemų, kas aukščiausiame lygyje būtų raudona vėliava.

Visgi pozityvo yra žymiai daugiau nei negatyvo ir ne veltui tinklalapiai ESPN ar 247 Sports geriausiai vertinamų 2023-ųjų kartos JAV talentų sąrašuose reitingavo Buzelį atitinkamai 11 ir 7 vietose.

Neįtikėtinų fizinių duomenų Buzelis yra krepšininkas, kokio Lietuva per visą istoriją neturėjo ir jo sutikimas atstovauti mūsų šaliai ateityje yra didžiausias šios vasaros laimėjimas.

Šiuo metu gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Buzelis išsiskiria ne tik savo krepšinio įgūdžiais, bet ir charizma bei komunikabilumu.

Belieka tikėtis, kad jau kitą vasarą Buzelį pamatysime Lietuvoje, galbūt net pretenduojantį į vyrų rinktinę ir po to galėsime daugiau kalbėti apie tikrą jo potencialą pamatę jį iš arti. Dabar tik galime spėlioti, bet galbūt NBA turėsime LaMelo Ballo ir Brandono Ingramo hibridą?

Nuotr. FIBA

1.

Motiejus Krivas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2004-12-01 Šiauliai 214 Centras Žalgiris-2

Kartoje, kurioje yra tokie talentai kaip Buzelis ir Murauskas, šiaulietis antrus metus paeiliui yra pirmoje vietoje. Kas šį aukštaūgį padaro tokiu ypatingu?

Pirmiausia, fiziniai duomenys ir su jais derinami krepšinio įgūdžiai. 214 cm ūgis ir 220 cm rankų ilgis nesudaro kliūčių Krivui gerai valdyti kūną, jis nėra tradicinis lėtas aukštaūgis, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Labiausiai apklaustuosius stebina „Žalgirio“ centro judesių arsenalas baudos aikštelėje. Artūro Gudaičio sudėjimą turintis vidurio puolėjas yra labai techniškas ir greitas, kas padaro jį praktiškai nesustabdoma jėga tarp bendraamžių.

Pasitikėjimo savo jėgomis per metus pridėjęs lietuvis jau išsiskyrė NKL – 10,9 taško, 7,2 atkovoto kamuolio ir 14,7 naudingumo balo per 22 minutes.

Eurolygoje debiutavęs Krivas, BasketNews žiniomis, artėjantį sezoną „Žalgiryje“ turėtų gauti trečio centro vaidmenį, kas reiškia stabilias minutes LKL. Šiuo metu atrodo, jog Krivas tam jau yra pasiruošęs.

Žinoma, iki aukščiausio lygio 17-mečiui dar trūksta, bet jo darbo etika nepalieka abejingų ir apklaustieji mano, jog artimiausiais metais pamatysime dar vieną didelį Krivo žaidimo kokybės šuolį.

Šiuo metu centrui dar trūksta stabilesnio metimo iš distancijos, nors jis tikrai turi potencialo gerai atakuoti iš toli, taip pat sprendimų priėmimas dar nėra elitinio lygio, nors jis ir turi gerą krepšinio supratimą.

Iš U18 rinktinės pasiruošimo rungtynių sunku spręsti, kaip Krivas atrodys čempionate, kadangi jo minutės buvo ribojamos. Prancūzijoje jis vos per 17 minučių spėjo fiksuoti 10,3 taško, 6 atkovotų kamuolių ir 11,7 naudingumo balo statistiką.

Anot vieno iš apklaustųjų, jei Krivas augtų JAV, dėmesio iš NBA skautų sulauktų ne mažiau nei jo dabar sulaukia Buzelis, tad tai pasako daug apie šiauliečio talentą.

Pastaraisiais metais kryptingai į priekį ėjęs Krivas savo talentu ir žaidimo stiliumi gali priminti Donatą Motiejūną jaunystėje, o galutinis rezultatas ir karjeros sėkmė šiuo metu yra ne mažesnė intriga nei Buzelio tikrasis potencialas.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (55)
ekspertas69
kur vilius adomenas??
2022-07-29
-1
Atsakyti
Krepsinis.net
Wau, kiek straipsnio autorius turi pykčio štiems vaikams, toks vaizdas, kad jie turėjo gimtadienį jo sodyboje ir neatsiskaitė už nuostolius ir dar prišiko taip, kad smirda, bet žmogus nu neranda . "Norėjau būti didis krepšninkas, bet rašau straipsnius apie talentus kokiu nebuvau ir negalėjau būti". Nuostabaus Lietuviško pavydo pvz.. 17 metų vaikas žaisdamas prieš vyrus lkl renka 8.4 taško, "nedaro nieko elitiškai", jis jau daro žaidžia ten solidžiai. Ko nepasakyčiau apie straipsnio autoriu ir jo gebėjima rašyti straipsnius
2022-07-27
+8
Atsakyti
GERBIAMAI Murauskienei
kaip suprantu atsakymas ne neigiamas.
2022-07-28
+1
Atsakyti
Is sito saraso tai tik Buzelis pasieks auksta lygi. Reik dziaugtis, kad jis gime jav ir augo ten ir krepsini zaist pradejo ten. Lietuvoje Buzelis butu tipinis lieetuviskas balkis(centras). Tiesa auksta lygi pasieks ir Augustas Brazdeikis, bet sovietiniams treneriams ir jis netinka, net i rinktine nepakviete Ot bus prikolo kai augustas razdeikis nueis zaist uz kanada ir atbels lietuvele
2022-07-27
-8
Atsakyti
Ak 47
U18 auksas kaip ant lekstutes 😎
2022-07-27
+11
Atsakyti
Aš tai čia kelių dalykų nepagaunu.Treneriai įtraukia žaidėjus į dešimtuką,tačiau patys pasako,kad kai kurie jų gali net LKL lygio nepasiekti.Tai kokie tada jie talentai,jei net į LKL bus sunku prasimušti pagal kai kuriuos trenerius,gal tada yra daug geresnių kitų žaidėjų?Ir vėl dėl Buzelio,ir vėl jis ne pirmas.Amerikiečiai vadina vienu didžiausių savo kartos talentų,tačiau pas mus treneriams matai dar reikia jį "apsipčiupinėti".Man užtektų amerikiečių ekspertų nuomonės ir Buzelis pirmas garantuotai,bet mūsų treneriai save laiko aukščiau amerikiečių ekspertų taip išeina.
2022-07-27
+6
Atsakyti
Lempa
kelinta vieta Krivui planuojama draftuose? ant kiek turi but neispruses kad ji auksciau uz Buzeli deti. Cia taip pat kad sakyt kad ulanovas geriau nei Tatum, nes geriau centruoja. lempa
2022-07-27
+20
Atsakyti
Buzelis yra labiausiai pervertintas zaidejas, suagusiu krepsinyje jis nieko gero neparodys
2022-07-27
-8
Atsakyti
Tipinis Lietuvos treneris preferuoja dideli bei stipru kuna kuris anskti subrenda bei gali guldyti bendraamzius ant menciu.. :) Skillsetas reik suprast yra antraeilis dalykas, nes zaidejas zais kOmAnDiNi KrEpSiNi. O jeigu rimtai tai paprasciausiai pamatysime ko Krivas vertas u18. Ten pamatysime ir musu treneriu krepsinio supratimo validavima/kompetencija... nes sprendziant is sito reitingo Krivas champe bus absoliuti zvaizde bei dominuos visur: taskai, reboundai, perdavimai, blokai.
2022-07-27
+19
Atsakyti
Ir dar del Augusto Brazdeikio: tikiuosi kad lemiamas atkabinimo faktorius nebuvo tai kad zaidejas prasciau suprato komandini krepsini (tokiame amziuje reikia tik pagrindu). Nes skaitant '....Augustui talento netrūksta, tačiau pats krepšinio suvokimas, situacijos gynyboje stipriai atsiliko nuo bendraamžių Lietuvoje...' susidaro toks ispudis.
2022-07-27
+15
Atsakyti
normaliai ivertino
video paziurejus , Muras maziausiai 2 tras.Keinys 3 cias.
2022-07-27
+7
Atsakyti
Anonimas
dabar aisku kodel per n metu neuzauga jokie elitiniai lt krepsininkai - kai tokie ekspertai renka kad krivas yra perspektyvesnis nei buzelis tai tada amen
2022-07-27
Atsakyti
l0l
tikiuosi sie apklausti "specialistai" netreniruoja musu jaunu krepsininku
2022-07-27
-5
Atsakyti
A.
didelis dalykas yra tai, kad turėsime (tikiuosi) išeivių rinktinėje. ir tai gal padės suartėti "2 Lietuvoms". iseiviai kartais dar labiau myli Lietuvą nei joje gyvenantys. gal ir pilietybių dalykai pajudės. taigi krepšininkai yra ir tam tikri ambasadoriai yam tikra prasme, jų reikšmė didelė.
2022-07-27
+6
Atsakyti
V.
Sedi biciukas metai iki NBA, o sako, kad geresnis dabartinio NKL lygio centras... OK
2022-07-27
+23
Atsakyti
Vaidas
jaunimo treneriai,kuriems po virs dvidesimt- virs trisdesimt metu,pasirodo sovietiniai specialistai... nieko nesupranta... patvorinis sofos ekspertas su slapiu klynu zino geriau...
2022-07-27
+1
Atsakyti
jo
Amerikos Leietuviai ir Lkf pasiilgo ,o kai kas net grazin o komunizma i savo veiksmus. prie sovietu i renkant fiktyvia valdzia butynai turejo buti inteligentijos atstovas ,kulturos ,kolkozo melzeju atstove. dabar lietuvos rinktinese ,butinai vienas ''amerikonas''.ar jis ten geras ,ar vos kruta ,nesvarbu. Kur Amerika,kur Europos sajunga ,kodel Lietuviukai turi uzleidineti savo vietas .Atvaziuokit pasirodykit ,sukonkuruokit.tada parodykit savo ketinimus ir pirmyn. kol nesuzais tarp saves jaunimas slovinti kazko ,kaip stalino saules ,jos nemate.Europieciai neprivalo.
2022-07-27
-3
Atsakyti
Imk ir pažiūrėk kaip žaidžia lietuviai ir kaip žaidžia amerikonai, kur geresnis iš kokybiškesnis žaidimas.. Manau ir taip aišku.. Faktas kur tu daugiau tobulėtum ar Lietuvoje, ar kitoje stiprioje šalyje, manau visiems ir taip aišku, kad ne Lietuvoje. Bet aišku atsiranda tokių kaip tu.
2022-07-27
-3
Atsakyti
Nelabai tikiu tokių reitingų tikslumu, toks vaizdas, kad išeivijos tik keli krepšininkai yra geri, kodėl nesugebėjote įdėti Dominyko Plėtros į U17 ar U18? Lietuvos krepšinio federacija deda į jį viltis, o jūs net to nesugeba parašyti.
2022-07-27
-3
Atsakyti
Anonimas
Neįdėjo nes mūsų labai modernūs treneriukai paprasčiausiai NEŽINO tokio žmogaus. Taip pačiai kaip nežinojo Buzelio dar prieš porą metų, nors jau tada Amerikoj apie jį daug hype'o buvo.
2022-07-27
+5
Atsakyti
Krivas po Zalgirio bus i savartyna ...
2022-07-27
-8
Atsakyti
realus
buzeli kas nors mate zaidziant? as tai apie ji siais metais suzinojau.
2022-07-27
+1
Atsakyti
Juos juokaujat b**t ?
Jau vien, kad 2,08 žaidėjas turi tokius kamuolio varymo/skirstymo skillsus, automatiškai suteikia jam pirma vieta, nes tokio dalyko lietuvos krepšinyje apskritai nėra buve, kalbama apie Buzelio varžovus, kuriu lygis yra abejotinas ? Bet kai tie "abejotini" su JAV rinktine atvaziuoja į tarptautinius jaunimo turnyrus visada dominuoja. Čia yra akivaizdus treneriu butthurtinimas, kad Buzeliui Lietuvos krepšinis yra trečiam gal net ketvirtam plane.
2022-07-27
+20
Atsakyti
Viskas gerai
Visas IQ ir psichologinis pasiruošimas pasirodys U18 Europos čempionate. Reitingai yra daromi trenerių, kuriems patikėta rinktinė su talentingais vaikinais. Vienus geriau matė per metus, kitų nelabai. Šiaip rinktinės vyr. treneris turi visus metus stebėti ir analizuoti būsimus rinktinės kandidatus Toks turėtų būti jo darbas. Tik man keista, kad vienus kelia į aukštumas, o kitiems jau dabar karjeroje deda tašką. Po kelių dienų prasidės čempionatas, pasimatys viskas - ir trenerių darbas ir žaidėjų meistriškumas bei charakterio savybės. Gaila, kad nėra Buzelio - tikrai vaikis nerealią ateitį turės.
2022-07-27
+12
Atsakyti
Negaliu juoku
Eggspertaa
2022-07-27
+3
Atsakyti
objektyvus krepsinio megejas
butu visiems idomu pamatyti Buzeli Lietuvoje ,kokiam nors kalediniame turnyre .prisijungtu prie bet kurios mkl ,ar nkl komandos ir pasitikrintu .nebijokit parodyti .geram nera ko jaudintis. dabar beprasmes diskusijos kas perspektyvesnis .[kas is principo ir nelabai jiems tures reiksmes]
2022-07-27
Atsakyti
ka tu vartoji??zmogui prognozuojamas top 10 saukimas..o sitas vaikas sako turi buzelis atvaziuoti irodyti kazkokiam nkl ko vertas ::PPPPP
2022-07-27
+12
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.