Dvidešimt pirmąją pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse iškovojo Vitorijos "Tau Ceramica" ekipa, kurią į laimėjimą atvedė puikus A.Macijausko žaidimas. Vitorijos klubas 98:88 (25:20, 30:17, 19:22, 24:29) nugalėjo Madrido "Adecco Estudiantes" krepšininkus ir išsaugojo lyderio poziciją.

Šeimininkai jau susitikimo pradžioje perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį krovėsi persvarą, kuri trečiojo kėlinuko pradžioje išaugo iki 22 taškų (59:37).

Susitikimo pabaigoje, sėdus pailsėti Vitorijos klubo lyderiams "Adecco Estudiantes" šiek tiek aptirpdė baskų pranašumą, tačiau pavyti varžovų jiems nepavyko.

Rezultatyviausiai "Tau Ceramica" klube rungtyniavo 36 naudingumo taškus surinkęs Arvydas Macijauskas. Lietuvis per 34 aikštelėje praleistas minutes pelnė 32 taškus, pataikęs net 6 tritaškius iš 8, bei po krepšiais sugriebė 2 kamuolius.

Luisas Scola šeimininkams pelnė 21 tašką, o Travisas Hansenas įmetė 15.

Pralaimėjusiems Hernanas Jasenas surinko 20 taškų ir 8 kartus atkovojo kamuolį.

Per kitas ACB lygos rungtynes nesėkmę patyrė Sevilijos "Caja San Fernando" ekipa. Ji 78:84 (18:25, 20:16, 22:19, 18:24) nusileido Valensijos "Pamesa" komandai.

Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausiai žaidė Donatas Slanina. Jis per 27 aikštelėje praleistas minutes pelnė 20 taškų, tačiau dėl penkių pražangų limito turėjo sėstis ant suoliuko, nesibaigus susitikimui.

2005-03-26 17:00
Jega macas valdo=)))
2005-03-21 20:23
gerai MACAS sulose sias rungtynes tikekimes jis ir toliau taip dziiugins lietuviu ir tau sirgalius man idomu ar jis kitais metai rysis ait i NBA ar ne kaip jus manot
2005-03-21 12:24
maladiecas Macas!!! Dvigubas pliusas kai jis gerai pavaro ir da komanda laimi, o kai Pvz Lebronas primeta nors ir 40 tasku bet komnada pralaimi, tai jis atrodo ne kaip geras zaidejas bet kaip savanaudis savo statistikos myletojas. va Macas tai jega!!
2005-03-20 23:22