Nuotr.: Basket.fi
Nuotr. Basket.fi

Kitą savaitę į Lietuvą atvykstanti Suomijos rinktinė iškovojo pergalę kontrolinėse rungtynėse.

Prieš būsimą išvyką suomiai namuose 80:71 (20:14, 23:23, 19:12, 18:22) pranoko belgus.

Suomijos rinktinei Olivier Nkamhoua per 24 minutes surinko 19 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 3/5 baud.), 5 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 2 klaidas.

Pralaimėtojus bandė tempti Pierre'as Gillet. Jis per 28 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), sugriebė 6 kamuolius, perėmė 2 kamuolius ir sykį suklydo.

Lietuvos rinktinė su Suomija susitiks kontrolinėse rungtynėse rugpjūčio 10 (Kaune) ir 11 (Vilniuje) dienomis.

Europos čempionato D grupėje Suomija varžysis su Čekija, Izraeliu, Lenkija, Nyderlandais ir Serbija.

Suomija: Olivieris Nkamhoua 19 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Eliasas Valtonenas 15 (4/6 dvit., 8 atk. kam.), Shawn Huffas 9 (4 atk. kam.).

Belgija: Pierre'as Gilletas 18 (4/8 trit., 6 atk. kam.), Harisas Bratanovičius 16 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Quentinas Serronas 12.

„BasketNews.lt podkastas“:

Atrinkti (0) Visi (5)
Revanšas pavyko,suomiai ir be Markkaneno iškovojo pergalę.Įdomi jų komanda,turi ir talentingų žaidėjų,kaip pvz.Valtonenas.Ispanijoje žaidė,dabar jau ir rinktinėje tampa vienu iš branduolio žaidėju.Yra ir iki šiol negirdėtas Nkamhoua.Nežinau,kas jį su suomiais sieja,nes nei vardas,nei pavardė visai nėra suomiški,bet kol kas jis gerą įspūdį palieka.