Eilinę pergalę moterų krepšinio asociacijos (WNBA) varžybose iškovojo Konektikuto „Sun“ ekipa, namuose po atkaklios kovos 73:70 (27:37, 46:33) palaužusi Niujorko „Liberty“ pasipriešinimą.

Prieš didžiąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo „Liberty“ komandai turint 10 taškų, tačiau antrą rungtynių dalį šeimininkės pradėjo spurtu 26:5 ir pačios įgijo dviženklį pranašumą – 53:42. Tai buvo dešimtoji iš eilės „Sun“ pergalė namuose.

Viena rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Katie Douglas, per 34 minutes pelniusi 16 taškų (5/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/3 baudų). Be to, Vilniaus „Lietuvos telekomui“ priklausanti amerikietė atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, dukart prasižengė ir kartą suklydo.

Kita sutartį su „Lietuvos telekomu“ turinti krepšininkė, įžaidėja Jennifer Derevjanik per 6 minutes nė karto nemetė į krepšį, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

„Sun“ (18 pergalių, 5 pralaimėjimai) pirmauja ne tik Rytų konferencijoje, bet ir absoliučioje NBA įskaitoje.