Kai Kobe Bryanto našlė Vanessa sužinojo, kad internete išplito jos žuvusio vyro ir 13-metės dukters aviakatastrofos nuotraukos, ji Los Andželo apygardos teisme davė parodymus ir dabar siekia apginti aukų teisę į privatumą.

Nuotr.: AP Photo/Jae C. Hong
Nuotr. AP Photo/Jae C. Hong

Los Andželo apygardos teisme parodymus davusi Kobe Bryanto našlė Vanessa negalėjo sulaikyti ašarų. Bryant penktadienį paliudijo, kad jautėsi išduota sužinojusi, jog gelbėtojai užfiksavo sraigtasparnio katastrofos kadrus. Tragiškoje nelaimėje žuvo jos dukra ir „Lakers“ legenda Kobe Bryantas.

Kobe Bryant

Kobe  Bryant
Pozicija: SG
-
Ūgis: 198 cm
Svoris: 93 kg
Gimimo vieta: Filadelfija, JAV

40-metė našlė tvirtino, kad pirmieji į katastrofos vietą atvykę gelbėtojai nufotografavo jos žuvusią 13-metę dukterį Gianną. Bryant teigimu, ji liko apgauta, nes policininkas Alexas Villanueva tikino, jog avarijos vieta bus apsaugota.

„Jaučiuosi sugniuždyta, įskaudinta ir išduota nuotraukas paviešinusių darbuotojų“, – teisme sakė ji.

Bryant pridūrė, kad nuotraukų pati nėra mačiusi, nes nori mylimus žmones prisiminti tokius, kokie jie buvo.

Vanessa pateikė Los Andželo apygardos teismui ieškinį po to, kai keli policininkai ir ugniagesiai išplatino žuvusių Kobės ir jos dukters kūnų nuotraukas tarp savo pažįstamų.

Vanessa tvirtina, kad buvo pažeista aukų teisė į privatumą, o artimiesiems sukeltas psichologinis skausmas. Už tai ji reikalauja finansinės kompensacijos, kurios suma kol kas nepatikslinta.

Bryant teisme teigė, kad apie nuotraukas ji sužinojo iš Los Andželo „Times“ dienraščio straipsnio, kuriame rašoma, jog kadrai išplatinti internete.

Devynias žmonių gyvybes nusinešusi aviakatastrofa įvyko 2020 m. sausio 26 d.

Sraigtasparnis sudužo kalvose į vakarus nuo Los Andželo esant ūkanotam orui, o pareigūnai tai vertina, kaip piloto klaidą.

Kobe Bryantas yra ketvirtas visų laikų rezultatyviausias NBA žaidėjas (33 643 taškai) ir „Lakers“ legenda, su kuriuo klubas laimėjo penkis NBA titulus.

Komentarai: