Prancūzijos rinktinės treneris Vincentas Collet atsisakė gynėjo Isaiah Cordinier paslaugų, o pasveikęs Moustapha Fallas užėmė Mouhammadou Jaiteh vietą komandoje.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Prancūzijos krepšinio federacija pranešė galutinį dvyliktuką, kuris keliaus į Europos čempionatą.

Rinktinės trenerio Vincento Collet sprendimu, komandą paliko Isaiah Cordinier ir Mouhammadou Jaiteh, kurį pakeitė Moustapha Fallas.

Cordinier praėjusią vasarą taip pat nepateko į galutinį rinktinės sąrašą, kai Prancūzija Tokijo olimpinėse žaidynėse iškovojo sidabro medalius.

Prieš Europos čempionatą prancūzai sužaidė ketverias draugiškas rungtynes. Jie iškovojo pergales prieš Nyderlandus (89:65) ir Belgiją (90:71) bei dukart nugalėjo Italiją (78:77 ir 100:68).

Pasaulio čempionato atrankos lange prancūzai pranoko Čekiją (95:60), bet nusileido bosniams (90:96).

Europos čempionato B grupėje Prancūzija susitiks su Lietuva, Slovėnija, Vokietija, Vengrija bei Bosnija ir Hercegovina.