Ispanijos Leono mieste penktadienį (07.29) prasidėjo Europos jaunučių (gim. 1989 m. ir vėliau) krepšinio čempionatas. Jame pergalingai startavo Lietuvos rinktinė, kuri po atkaklios kovos palaužė bendraamžius iš Izraelio 95:84 (16:18, 29:23, 25:26, 25:17).

Po trijų kėlinių lietuvių pranašumas buvo 3 taškai (70:67), tačiau ketvirtąjį kėlinį pradėję spurtu 8:2 mūsiškiai atitolo 80:69.

Puikiai atakuodami iš toli, lietuviai 39–ąją rungtynių minutę turėjo jau 14 taškų, pranašumą (93:79) ir tik paskutinę rungtynių sekundę tritaškį pataikęs Eyalas Solomovizas ir skirtumą sušvelnino (84:95), tačiau tai Izraelio ekipos neišgelbėjo.

Lietuva: Šarūnas Vasiliauskas 17 taškų, Simas Buterlevičius 14 (10/16 baudų), Žygimantas Janavičius ir Arnas Juškevičius po 13, Šarūnas Kulevičius 12, Mantas Pukinskas 11, Viktoras Chodosovskis 8 (13 atkovotų kamuolių).

Izraelis: Seanas Mcdonough Danielas 25, Antonas Shoutvinas 16 (7 atkovoti kamuoliai), Eyalas Solomovizas 15 (7 atkovoti kamuoliai), Roius Wittenshteinas  9.

Kitas rungtynes lietuviai žais šeštadienį (07.30) su Italijos rinktine.