Pirmajį pralaimėjimą JAV Dalaso mieste vykstančiame turnyre patyrė Lietuvos jaunimo rinktinė. Ji po atkaklios kovos 86:91 (26:13, 16:30, 17:20, 27:28) turėjo pripažinti JAV jaunimo rinktinės pranašumą.

Susitikimo pradžioje po taiklių Stepo Babrausko ir Pauliaus Jankūno metimų lietuviai pirmavo 7:0 ir toks skirtumas tarp komandų buvo beveik visą pirmąjį kėlinį. Jo pabaigoje lietuviams pavyko spurtuoti ir įgyti 13 taškų persvarą (26:13).

Antrojo ketvirčio pradžioje po Artūro Jomanto tritaškio metimo Lietuvos rinktinės pranašumas padidėjo iki 17 (33:16) taškų, tačiau amerikiečiai netrukus atsigavo ir ėmė vytis varžovus.

Laimėjusi atkarpą 19:2, iki antrojo kėlinio pabaigos likus beveik trims minutėms JAV jaunimo rinktinė išlygino rezultatą (35:35). Jis išliko apylygis iki trečiojo ketvirčio vidurio, kuomet tolimą metimą pataikęs JAV ekipos gynėjas Justinas Gray padidino šeimininkų pranašumą iki 7 taškų (56:49).

Nors įpusėjus ketvirtajam kėliniui po Renaldo Seibučio ir A.Jomanto tolimų metimų lietuviai dar buvo susigrąžinę turėtą pranašumą (69:65), rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė amerikiečiai.

Iki mačo pabaigos likus 23 sekundėms ir amerikiečiams pirmaujant 1 tašku (87:86) kamuolį prarado A.Jomantas ir taip sužlugdė lietuvių viltis pasiekti trečiąją pergalę turnyre.

Žaidėjas Min 2 tšk. 3 tšk. 1 tšk. Atk. kam. Rez.
*-pradėjo starto penkete

JAV jaunimo rinktinėje pasižymėjo Justinas Gray, pelnęs 25 taškus (6/9 tritaškių). Curtisas Withersas surinko 14, J.Redickas – 11, Allanas Ray – 10 taškų.

Per šį susitikimą lietuviai ir vėl akivaizdžiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40-23), tačiau laimėti rungtynių jiems neleido didelis klaidų skaičius (23-17).

Sekmadienį (07.31) Lietuvos rinktinė dėl trečiosios vietos susitiks su JAV studentų komandą, kurią turnyre jau buvo nugalėję. Turnyro finale žais JAV jaunimo rinktinė ir „Mavericks“ skautų ekipa.

2005-07-30 15:22
To Anbo:
Visdelto jei tu gerai sektum krepsinio naujienas suzinotum, kad jam dave treneriai pailseti, juk tai tik draugiskas turnyras, kuriame zaidziant ir gaunant traumas butu labai blogas dalykas besiruosiant Pasaulio Ciampionatui (WC), todel manau, pats dabar supranti kodel jis nelose :)
2005-07-30 12:01