Kyrie Irvingas vis dar yra nevakcinuotas ir stipriai gina savo poziciją.

Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Kaip jau žinoma, Kyrie Irvingas yra neskiepytas nuo COVID-19. Dėl šio fakto Bruklino „Nets“ gynėjas 2021–2022 m. NBA sezone negalėjo žaisti kai kuriose rungtynėse dėl Niujorko įstatymų.

Kyrie Irving

Kyrie  Irving
Pozicija: PG, SG
Amžius: 30
Ūgis: 191 cm
Svoris: 87 kg
Gimimo vieta: Melburnas, Australija

Tačiau trečiadienį Niujorko meras Ericas Adamsas paskelbė apie privataus darbdavio skiepų mandato pabaigą, o tai reiškia, kad darbuotojams nereikės skiepytis, kad galėtų dirbti privačiame sektoriuje. Be to, vaikams taip pat nebereikės skiepų, kad jie galėtų sportuoti ar dalyvauti kitoje popamokinėje veikloje.

Sužinojęs naujienas, Irvingas į tai sureagavo „Twitter“ paskyroje.

„Jei aš galiu dirbti ir būti neskiepytas, visi mano broliai ir seserys, kurie taip pat yra neskiepyti, turėtų turėti galimybę daryti tą patį, nebūdami diskriminuojami, niekinami ar atleisti iš darbo, – tviteryje rašė žaidėjas. – Ši priverstinė vakcinacija, pandemija yra vienas didžiausių žmogaus teisių pažeidimų istorijoje“.

Irvingas šią vasarą pasirinko pratęsti sutartį su „Nets“ ir ateinantį sezoną uždirbs 36,5 mln.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (76)
Tt
maladirc Irvingas, kad nepasidavė šitoms nesamonėms
2022-09-23
+2
Atsakyti
t
Kaip atskirti melą nuo tiesos? Logika paprasta. Melas visada brukamas. O teisybės visada reikia paieškoti.
2022-09-23
Atsakyti
Va va, tema Nr.1 lietuviams. Pagal antivakserių logiką-Irwingas ruošia sau kėdę į prezidentus. Patikslinimas - laisvų,niekam niekada nepriklausomų puspročių prezidentas.Netoli ta diena, kai tie gamtos ir visatos vaikai, tuoj Adomo kostiumais vaikščios ir valdžią kaltins,kad jiems šąla galūnės.
2022-09-22
-2
Atsakyti
esvarbu
man tas buvo nesuprantama,kad is esmes jaunam zmogus tas covid buvo eilinis gripas..pats turejau,tai visiskai nieko,nej skiepijau nej ka,sloga paprasta..tai tas jaunu zmoniu priverstinis skiepijimas buvo absurdas...nes ar tu vakcinuotas ar ne..ta covid tai pat skleidi..seniem zmo em vakcinacija buvo butina,bet jauniems buvo absurdas
2022-09-21
+3
Atsakyti
Anonimas
Mldc Irvingas, kad neisduuoda savo principu ( kad ir idiotisku) del pinigu, ne taip kaip Heurtelis.
2022-09-21
+11
Atsakyti
Galima su juo sutikti šį kartą.Jei žmogus nenori,tu jo negali versti,nes visi žmonės turi prigimtinę teisę rinktis,kas jam yra geriau.Tai ir čia taip pat-nori,skiepijiesi,nenori,nesiskiepyji.O valdžia per prievartą kiša tuos skiepus taip pamindama savo pačių kurtas konstitucijas ir tą prigimtinę teisę rinktis.Todėl Irvingas teisus.
2022-09-21
+20
Atsakyti
Laikraštis Telšių Teisybė
Man labai nepatinka kaip yra akcentuojamas ir sureikšminamas žmogaus išsilavinimas ir žmonijos evoliucija. Reikia kad ir būtų daug neišsilavinusių žmonių kurie nieko nenori, nes kitaip pasaulis sugriųs. Aš kaip gyvenau kaime taip ir gyvenu ir man joks ten miestietis ar valdžiažmogis kurio nerinkau man nenurodinės ką aš turiu daryti. Va sūnus nupirko man smarčfoną tai nieko nesuprantu ką daryt, priliečiu ekraną ir nuogos mergos pradeda lįst. Seniau būdavo suki telefono būgną ir renki numerį ir viskas taip lengvai susirenka. Biški arielkos stiklinę į dieną ir joks peršalimas ar jokios žmogaus teisės tavęs niekada nepuls.
2022-09-21
-10
Atsakyti
Laikraštis Telšių Teisybė
Vargo duona nenuplautoji, sulaukėme tų laikų kai visas pasaulis tapo parduotas žydomasonių globalistiniam despotui. Per televiziją vien tik melas, karupcija ir šmeižtas. Išeikite į lauką, pakvėpuokite grynu oru, pasidžiaukite savo protėvių išsaugota gamta, kurios dar biški yra likę neprichvatizuotos piktiesiems globalistams. Nebūkite avinai, gamta jums viską suteiks. Ir sugrįš dar Paksas į rinkimus ir parodys karumpuotiem bedvasiam kas yra kas. Užsidarykime nuo visų sąjungu ir tapkime nepriklausoma neutrali ūkininkų šalis kuriai niekas negrės. Kaip mūsų bočiai protėviai kadaisė sakė - mums reikia kad mes kiaules augintume ir žaistume krepšinį.
2022-09-21
+2
Atsakyti
Alius is Plunges
Malonu kai baltuju nemegstantis trolis kuriam zeme plokscia ir indenu shamanizmai vaidenasi staiga patampa megiamu veikeju basketnews forume. As kaip supratau cia bnews specialiai tokia tema pakure zinodami kad surinks daug komentaru. Kol kas krepsinis.net dar nepatalpino sitos durnos naujienos. Eilini karta parodote jog jums turinio kokybe yra nesvarbi, tai jus situ juodaskuriu socialines medijos puslapius patyrinekite ir rasite naujienu sitam portalui visiem metam.
2022-09-21
-11
Atsakyti
Vilius
Prievartinė vakcinacija yra blogai. Pats ir didžioji dalis mano šeimos prasirgo per pirmą bangą, Vieni lengviau kiti stipriau, seneliams buvo sunkiausia, dar vakcinų net nebuvo. BET nemanau, kad vakcinos yra blogis. Didžioji dalis informacijos internete yra iškreipta. Geriausia yra kliautis vistik yra oficiliais šaltiniais negu šituo krepšininku. Visgi jis dar mano kad žemė yra plokščia...
2022-09-21
-13
Atsakyti
?
Esu pasiskiepijes nuo erkinio encefalito, gripo ir t.t. Bet atsisakiau skiepytis eksperimentiniu marmalu nuo covido. Ar as antivakseris, ar tik antivakseriukas?
2022-09-21
+56
Atsakyti
Anonimas
As nuo erkiu irgi skiepijausi, nuo covid ne, ir to paties klausimo covid fanatiku klausiau. Tai sake kad as vata, antivakseris ir dar kazkas isvarte kad vos ne kaltas del karo ukrainoje. Ukrainieciai, beje, iki karo pradzios buvo vieni maziausiai nuo covid pasiskiepijusiu Europoje, bet kazkodel ju vata ir antivakseriais nevadina
2022-09-21
+14
Atsakyti
Zombiu expertas
Skaitydamas ir analizuodamas komentarus, bei žmonių pasisakymus, sukūriau zombizmo ir dalbajobizmo levelius. Paskaityti ir suzinok kokio levelio dalb ajobas esi. Jei nieko negali pritaikyti sau - sveikinu, esi adekvatus žmogus. Taigi:. Level 4." Skiepyjausi, nes tiesiog reikėjo darbe, kad galėčiau dirbti. Bet ir šiaip nelabai turiu laiko gylintis į tai, ko negaliu kontroliuoti." -- Šio tipo žmonės yra labai užimti, gyvena dideliu tempu. Jų gal net ir nelabai galima vadinti dalbajobais. Na tik truputį zombiukais (kažkada ir pats va toks buvau). Level 3. "Ai pasiskiepyjau, kad galėčiau keliauti ir nueiti į trijų XXX maxima, nes mažoj nėr tokių sūrelių, kuriuos mėgstu. Žinau, kad vakcina experimentine, bet tikiuosi nieko nenutinks" --- Čia jau po truputį pereinam prie dalbajobizmo, tiesa dar ne aukščiausio lygio. Tai lengvo lygio dalbajobizmas persipines su naivumu "ai gal man nieko nenutiks". Level 2. "Tu ką, durnas??? Neskaitai delfi??? Nežiūri panoramos??? Pažiūrėk kiek žmonių miršta!!! Aišku kad pasiskiepyjau, ir jau laukiu boosteriuko, bus saugiau. " --- Tai jau aukštesnio levelio dalbajobizmas - zombizmas. Tiki viskuo, ką pamato sisteminėj ziniasklaidoj. Labai bijo dėl savęs, baimė persipinus su hipohondrija. Level 1. "Cha cha tu pažiūrėk į tuos antivakserius. Kokie jie neissimoksline ir needukuoti, nesupranta, kas yra mokslas ir kad reikia juo tikėti. Man tiesiog gaila jų. Educated - vaccinated!! ✌✌✌" --- Čia jau pereinam prie pilnos komplektacijos dalbajobo. Tokie žmonės neturi aukštesnio išsilavinimo, nei aukštasis, dauguma jų realiai neturi iš vis jokio išsilavinimo, todėl ypač aktyviai ir išdidžiai dedasi rėmelius "educated - vaccinated" . Visą gyvenimą kamuojami nepilnavertiškumo komplekso, dabar gavę progą linkę žeminti nenorincius skiepytis eksperimentiniais vaistais, dažnai juos pašiepia komentaruose, būna labai drąsus būreliuose, ten kur jų daugiau. Level PLATINUM Zombie Dalbajob. "Ble tie antivakseriai, juos nax ui išvežti į negyvenamą salą, kur va jie žudo žmones nesiskiepydami ir nešiodami savy biologinį ginklą. Per tuos antivakserius ploksciazemius vatnikus, Putino palikus, pandemija niekada nesibaigs." ---- Čia jau kalbam apie aukščiausios prabos dalbajobus. Šio tipo dalbajobu galim sutikti bet kur, pradedant darbo birža, baigiant prezidentūra. Tiesa, keista yra tai, kad šio tipo dalbajobai dažnu atveju turi daug įtakos žmonių suvokimui formuoti: politikai, žurnalistai, influenceriai.... Šio tipo žmonės kažkodėl linkę sutapatinti nenorą skiepytis eksperimentine vakcina su ploksciazemyste, vatnikizmu ir tarnavimu Putinui. Bet visumoj, su tokiais net neverta kalbėti, reikėtų jų vengti, nes tiems bedvasiams dalbajobams jau nieks nebepades.
2022-09-21
+28
Atsakyti
Anonimas
Taip išeina, dauguma dalbajobai :)
2022-09-23
Atsakyti
...
Durniai mokslininkai ir medikai, mokinasi po 10 metų, ir po to dar dirba mokslinį darbą visą gyvenimą. Paklausytų verčiau pačio protingiausio :)))
2022-09-21
-5
Atsakyti
Madridista
Spot on my bro! teisingiau ir negalejo pasakyti. gerai kad islikau stiprus ir iki galo kovojau uz save ir as vienas is tu nedaugelio kurie nepakliuvo i sitas pinkles ir tvirtai atsisakem eksperimentuoti su savo kunu ir gyvybe.
2022-09-21
+8
Atsakyti
Papasakok tą kovą už save,plačiau.
2022-09-22
Atsakyti
...
Idiotu buvo visais laikais. Pažiūrėkite iki galo gal atpažinsite save:
2022-09-21
-5
Atsakyti
Nesuprantu,kaip jus galite pradeti mastyti,jei nuo gimimo besmegenis...)))
2022-09-21
-7
Atsakyti
Triju doziu issilavinimas
Ir pabaigai, visiem avinam, kurie ziuri panorama, skaito delfi, 15 min. patariu ti nebedaryti. Jei norit objektyviu ir į pinigų darymą neorentuotu žinių, patariu susirasti šviesių žmonių ir juos sekti. Yra daugybę nepriklausomų mokslininkų, profesorių visame pasaulyje, kurie nedirba farmacininkams ir yra už tikrą mokslą, o ne ta, orientuotą i pelną. Linkiu jums pasveikt avinai.
2022-09-21
+12
Atsakyti
Paminėk, ką ten taip žiūri,ką ten taip susiradai. Ką įvedei į paiešką - laisvas, nepriklausomas mokslininkas,kuris TIKRAIšnekaTIKRĄtiesą.com?
2022-09-22
-2
Atsakyti
Triju doziu issilavinimas
Net buvęs sveikatos ministras Veryga, pripažįsta, kad visi karanatinai ir kitos nesąmones buvo klaida ir zmonems atnešė daugiau žalos, nei naudos ir visa tai konvertavosi į perteklinių mirčių skaičių, į kurį kazkodel valdziazmogiai nežiūri. Bet jis sako, kad pradzioje buvo nezinia ir viską dare is nežinojimo. Bet dbr akivaizdu ir jis pripažįsta, kad tai buvo klaida. Taip pat jis stebisi, kam Lietuva uzsisake kelis miljonus vakcinų, kuriom niekas (isskyrus kelis dalbajobus, kurue isivaizduoja, kad atstatę peti taps edukuoti) nenores skiepytis.
2022-09-21
+18
Atsakyti
Ooo,žiūri žinias pasirodo. Jaučiu diskutuoji su visais politikiai tiesiogiai , žiūrėdamas jiems į akis.Bet tai nėra " tiesioginis tiltas" , kaip tu galvojai.
2022-09-22
-1
Atsakyti
pasakė teisybę, 21 amžiuje didžiausia nesąmonė, nešioti kaukes, kurios moksliškai įrodyta, kad visai nepadeda ir vakcinos, kurios neveikia, žmonės susiskiepija po 3-4 kartus, toliau sėkmingai serga😂, o baranai susibadę, neturi kur trauktis, gina tas nesąmones.
2022-09-21
+21
Atsakyti
Triju doziu issilavinimas
Nuo pat pradžių viskas atrodė keistai. Bet sakiau, kad jei su vakcinom kazkas negerai, pirmiausia reik stebėti maziausiai korumpuotas pasaulio valstybes. Ir kaip tycia, po dviejų dozyciu japonai atsisake prievartinio skiepyjimo, skandinavijos salys uzdraude moderna vakcina skiepyti vyrus ii 35 metų, dabar nesenai atsisake skiepyti vaikus iki 12 metų. kai pas mus aiškina, kad visos vakcinos saugios ir nori kudikiuus suskiepyt. Tai gal edukuoti atsakytų, kodel skandinavijos salys pasirinko tokį antivakseriu kelią? jos needukuotos ar kaip? Ar netgi gal rysium su nenoru skiepyt vaiku eksperimentinem vakcinom galim juos vatnikais vadint? :)))
2022-09-21
+11
Atsakyti
Žinok,man tu darai įspūdį. Kaip tave susirasti , kad galėčiu followinti?
2022-09-22
-1
Atsakyti
Su idiotais,religiniais fanatikais,veganais ir antivakseriu sektos nariais negalima gincytis,diskutuoti,nes jie nepripazista jokiu faktu,skaiciu,neigia moksla......Balvonai nesupranta,jei ne skiepai,tai ligonines jau seniai butu pavirtusios lavoninemis....Net,kai pasiskiepijusiu 70 proc,30 proc.antivakseriu uzpildo kovidinius skyrius,kenkia normaliu zmoniu gydymui,ivairioms proceduroms,ju gydymui istaskomos milijardines lesos,dziugina tik tai,kad ju geras mirtingumas ir Lietuva valosi nuo visuomenes siuksliu....
2022-09-21
-21
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.