Keturioliktąją pergalę WNBA čempionate iškovojo antrąją vietą bendroje komandų įskaitoje užimanti Indianos „Fever“ ekipa. Jurgitos Štreimikytės–Virbickienės klubas 62:58 (27:33, 35:25) įveikė Vašingtono „Mystics“.

Pirmąjį susitikimo kėlinį Indianos krepšininkės pralaimėjo šešių taškų skirtumu, tačiau antroje mačo pusėje jos atsigriebė. Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Fever“ ekipa pasivijo varžoves ir persvėrė rezultatą (38:37). Vėliau lietuvės bendraklubės spurtavo 10:0 ir įgijo didžiausią persvarą per susitikimą – 11 taškų (55:44).

Rungtynių pabaigoje Vašingtono ekipa pasivijo nutolusias varžoves, tačiau „Fever“ klubui pergalę įtvirtinti padėjo du taiklūs J.Štreimikytės-Virbickienės baudų metimai (62:58).

Viso lietuvė per šį susitikimą surinko 8 taškus (3/7 dvitaškių, 2/2 baudų) ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius. Ji taip pat blokavo metimą ir atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau po 2 sykius suklydo ir prasižengė.

„Fever“: T.Catchings 22 (11 atk. kam.), N.Williams 14, K.Miller 13.

„Mystics“: T.Johnson 15, D.Milton 12 (8 atk. kam.), A.Beard 10.