Mindaugas Kuzminskas pirmosiose sezono rungtynėse pelnė 21 tašką.

Nuotr.: Pinar Karsiyaka
Nuotr. Pinar Karsiyaka

Mindaugas Kuzminskas galingai prisistatė Turkijos lygoje. Lietuvio vedama Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (1-0) namie 79:76 (26:22, 19:16, 15:17, 19:21) nukovė Manisos komandą (0-1).

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Pirmosiose sezono rungtynėse lietuvis naujoje ekipoje per 33 minutes pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Vos vienu tašku daugiau už Kuzminską surinko jo komandos draugas Errickas McCollumas, kuris per 26 minutes pataikė 5 iš 9 dvitaškius ir 4 iš 9 tritaškius.

Varžovų gretose išsiskyrė Francisco Cruzas, per 35 minutes pelnęs 22 taškus (4/10 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), sugriebęs 4 kamuolius, atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus, padaręs 2 klaidas bei surinkęs 20 naudingumo balų.

„Pinar Karšiyaka“: Errickas McCollumas 22 (5/9 dvit., 4/9 trit., 4 atk. kam., 20 naud. bal.), Mindaugas Kuzminskas 21 (4/6 dvit., 4/5 trit., 5 atk. kam.), Jaylonas Brownas 14 (3/6 trit.).

„Manisa“: Francisco Cruzas 22 (4/10 dvit., 5 rez. perd.), Johnas Robersonas 13 (5 atk. kam.), Evan Bruinsma 11 (4 atk. kam.).