ASVEL įveikė Breso Burgo JL klubą, o „Bayern“ pranoko „Ratiopharm“ krepšininkus. Prancūzus į pergalę vedė Youssoupha Fallas, o vokiečius – naujokas Cassiusas Winstonas.

Nuotr.: FC Bayern Munich/LDLC ASVEL Villeurbanne
Nuotr. FC Bayern Munich/LDLC ASVEL Villeurbanne

Vilerbano ASVEL (1-2) trečiuoju bandymu nuskynė pirmąją sezono pergalę Prancūzijos lygoje.

T.J. Parkerio auklėtiniai namuose 102:84 (31:18, 24:23, 26:20, 21:23) susidorojo su Breso Burgo JL klubu (2-1).

Eurolygos komandoje siautėjo 221 cm ūgio Youssoupha Fallas, kuris per 22 minutes atseikėjo 20 taškų (9/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir sykį suklydo.

Buvęs žalgirietis Joffrey Lauvergne'as per 21 minutę pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Jordanas Floydas. Jis per 21 minutę surinko 15 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud.) ir perimtą kamuolį.

ASVEL: Youssoupha Fallas 20 (9/10 dvit.), Amine Noua 14 (4/5 dvit.), Parkeris Jacksonas 13 (8 rez. perd.).

Burgo JL: Jordanas Floydas 15 (4/5 dvit., 4/5 baud.), Frantzas Massenatas 13, Hugo Benitezas 10 (4 atk. kam.).

Tuo metu kita Eurolygos komanda Miuncheno „Bayern“ (1-0) vietiniame čempionate taip pat džiaugėsi triumfu.

Andrea Trinchieri auklėtiniai Vokietijos sezono starte namuose 87:80 (24:18, 15:21, 28:15, 20:26) palaužė Ulmo „Ratiopharm“ (0-1) krepšininkus.

Bavarų gretose varžovų gynybą draskė naujokas Cassiusas Winstonas, per 20 minučių pelnęs 20 taškų (4/5 dvit., 2/2 trit., 6/7 baud.), atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Ulmo komandoje Joshas Hawley (5/6 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.) ir Juanas Nunezas (3/7 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.) surinko po 13 taškų.

„Bayern“: Cassiusas Winstonas 20 (4/5 dvit., 5 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas 11 (4 atv. kam., 4 rez. perd.), Freddie Gillespie 10 (8 atk. kam.).

„Ratiopharm“: Juanas Nunezas ir Joshas Hawley po 13, Mattas Mobley 11 (5 atk. kam.), Devinas Robinsonas 9 (3/5 dvit.), Robinas Christenas 7.