Europos jaunučių (gim. 1989 m. ir vėliau) krepšinio čempionate antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė ir užsitikrino pirmąją vietą A grupėje bei kelialapį į kitą čempionato etapą. Šeštadienį (07.30) lietuviai 73:45 (30:9, 9:15, 16:9, 18:12) sutriuškino bendraamžius iš Italijos ir pateko tarp aštuonių stipriausių Europos ekipų.

Mačo baigtis buvo nulemta dar nesibaigus pirmajam susitikimo kėliniui, kurį galingai pradėję lietuviai išsiveržė į priekį 18:1, 30:7. Įpusėjus antrajam mačo ketvirčiui italai laimėjo atkarpą 13:2 ir sumažino skirtumą iki 12 taškų (32:20).

Panašus skirtumas išliko iki didžiosios pertraukos, tačiau po jos į aikštelę sugrįžusi Lietuvos rinktinė dar kartą spurtavo ir nebepaliko varžovams jokių vilčių.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui lietuviai padidino pranašumą iki 33 taškų (70:37), tačiau rungtynių pabaigoje pasinaudoję Lietuvos krepšininkų klaidomis italai šiek tiek sušvelnino skirtumą.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Adas Juškevičius (7 atk. kam.) ir Žygimantas Janavičius, pelnę po 14 taškų. Vaidas Čepukaitis surinko 11 (11 atk. kam.), o Šarūnas Vasiliauskas įmetė 10 taškų.

Sekmadienį (07.31) lietuviai paskutines A grupės rungtynes, kurios turnyrinei lentelei neturės jokios įtakos, žais su Lenkijos rinktine.