Valančiūnas surinko 9 taškus.

Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Pergale ikisezonines NBA rungtynes pradėjo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa.

Gimimo vieta: Utena, Lietuva

Lietuvio klubas išvykoje 129:125 (40:25, 30:28, 34:39, 25:33) palaužė Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

JV per 13 minučių surinko 9 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, klaidą ir pražangą.

Ant parketo sugrįžo nuo 2021 m. gegužės dėl įvairių traumų nerungtyniavęs Zionas Williamsonas. Aukštaūgio sąskaitoje buvo 13 taškų (4/6 dvit., 5/5 baud.), 4 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Iki pertraukos „Pelicans“ dominavo bei susikrovė 17 taškų pranašumą (42:25), tačiau pamažu viską iššvaistė bei likus 4 minutėms iki mačo pabaigos turėjo 3 taškų deficitą (114:117).

Tačiau svečiai smogė atkarpa 11:2 ir likus mažiau nei 2 minutėms įgijo 6 taškų pranašumą (125:119).

Visgi „Bulls“ nepasidavė: atsakė atkarpa 6:2 ir likus 32 sekundėms sumažino skirtumą iki 2 taškų (125:127), bet tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams: „Pelicans“ sumetė baudas ir įtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose žaidė DeMaras DeRozanas, kuris surinko 21 tašką (5/8 dvit., 0/1 trit., 11/12 baud.), 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 perimtus kamuolius.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 21, Javonte Greenas 18 (5 atk. kam.), Nikola Vučevičius 15 (10 atk. kam.), Dalenas Terry 11.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 21 (5 rez. perd.), Willy Hernangomezas (5 atk. kam.) ir Dysonas Danielsas (5 atk. kam.) po 15, Jaxsonas Hayesas 14 (6 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Jono nelaimei,jo keitikas Willy puikiai pasirodė EČ,kai net MVP tapo.Ispanas,buvęs atsarginis,dabar rimtai kėsinasi išstumti mūsiškį iš startinio penketo.Mūsiškio pliusas,kad neblogai iš tritaškio meta ir praplečia aikštę,kai Willy toks daugiau tradicinis centras.Tai bus įdomu stebėti ir jų konkurencinę kovą.