Kevinas Durantas pelnė 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Triuškinamą pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Majamio „Heat“ krepšininkai.

Eriko Spoelstros auklėtiniai išvykoje 109:80 (25:18, 36:25, 22:14, 26:23) sutriuškino Bruklino „Nets“ klubą.

Nuo triuškinančio pralaimėjimo šeimininkų neišgelbėjo ir geras Kevino Duranto žaidimas. Lygos žvaigždė per 26 minutes pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 1/4 trit., 5/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

25 minutes ant parketo prabuvęs Benas Simmonsas krepšį atakavo vos 3 kartus. Australas pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 10 kamuolių ir išdalino 4 rezultatyvius perdavimus.

Majamio ekipoje net 8 krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių. Rezultatyviausiai rungtyniavo Bamas Adebayo. Krepšininko sąskaitoje buvo 17 taškų.

17 minučių aikštėje praleidęs Jimmy Butleris pelnė vos 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Nei vieno kėlinio nelaimėjusiai „Nets“ tai buvo antrasis pralaimėjimas ikisezoninėse rungtynėse iš tiek pat galimų. Prieš tai Steve'o Nasho auklėtiniai 108:127 nusileido Filadelfijos „76ers“ komandai.

Tuo metu pirmajame mače 111:121 Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams nusileidę „Heat“ iškovojo pirmąją pergalę pasiruošimo cikle.

„Heat“: Bamas Adebayo 17, Jamalas Cainas (11 atk. kam.) ir Kyle'as Lowry po 15, Duncanas Robinsonas, Dru Smithas ir Jamaree Bouyea po 12.

„Nets“: Kevinas Durantas 22 (7/8 dvit.), Camas Thomasas 13, Markieffas Morrisas 10.