Devintąją nesėkmę moterų krepšinio asociacijos (WNBA) čempionate patyrė Jurgitos Štreimikytės – Virbickienės Indianos „Fever“ klubas. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį „Fever“ savo aikštelėje pralaimėjo trečią vietą Rytų konferencijoje užimančioms Niujorko „Liberty“ krepšininkėms 53:67 (28:23, 25:44).

Rezultatui esant 37:34 „Liberty“ ekipos naudai, niujorkietės spurtavo 14:0, ir  triuškinamai laimėjusios antrąjį kėlinį (44:25), šventė įtikinamą pergalę (67:53).

J.Štreimikytė aikštėje praleido 25 minutes, per jas pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškių), atkovojo 4, perėmė 3 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Fever“:  Natalie Williams 15 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Tamika Catchings 10 (10 atkovotų kamuolių).

„Liberty“: Anna Mauters 24 taškai (9 atkovoti kamuoliai), Elena Baranova ir Shemeka Christon po 14.