Vašingtono „Wizards“ namuose 120:99 įveikė Detroito „Pistons“, o Kristaps Porzingis pelnė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Nuotr.: AFP/Scanpix
Nuotr. AFP/Scanpix

Trečiąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo Vašingtono „Wizards“ krepšininkai (3-1).

Rezultatyvūs perdavimai 4

JAV sostinės komanda namuose 120:99 (28:25, 28:24, 29:26, 35:24) įveikė Detroito „Pistons“ (1-3).

Vašingtono ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 7 taškų persvara (56:49), tačiau po ilgosios pertraukos spurtavo 16:5 ir susikrovė solidų 17 taškų pranašumą 76:59. Weso Unseldo auklėtiniai nebeleido varžovams priartėti ir šventė užtikrintą pergalę.

Kristaps Porzingis rungtyniavo 25 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (6/9 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Kyle'as Kuzma, per 27 minutes pelnęs 25 taškus (9/12 dvit., 7/8 baud.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Dėl nugaros skausmų limituotas minutes žaidęs Bradley Bealas surinko 13 taškų (3/5 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius bei 6 rezultatyvius perdavimus per 22 minutes. 11 iš 13 taškų krepšininkas pelnė ketvirtajame kėlinyje.

Detroito ekipos gretose išsiskyrė Bojanas Bogdanovičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 25 taškai (4/6 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

Vašingtono klubas išlaiko gerą praėjusių metų pabaigos formą. Įskaitant šio sezono pradžią, „Wizards“ yra laimėję 10 iš paskutinių 13 susitikimų.

„Pistons“ ekipai dėl dešinio kelio traumos padėti negalėjo Marvinas Bagley.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 25 (9/12 dvit., 0/5 trit., 7/8 baud., 6 atk. kam.), Kristaps Porzingis 20 (6/9 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Willas Bartonas 16 (4/6 trit., 4 rez. perd.), Bradley Bealas 13 (6 rez. perd.), Rui Hachimura 10 (4/7 dvit.), Deni Avdija (7 atk. kam., 2 blok.), Monte Morrisas (6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Danielis Gaffordas (4/6 dvit., 5 atk. kam., 2 blok.) po 9.

„Pistons“: Bojanas Bogdanovičius 25 (4/6 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), Cade'as Cunninghamas 19 (7/17 dvit., 5/6 baud.), Isaiah Stewartas 13 (4/7 dvit., 10 atk. kam.), Jadenas Ivey 11 (3/7 dvit., 4 rez. perd.), Hamidou Diallo 7 (7 atk. kam.).