Donatas Motiejūnas pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą, o jo atstovaujama „Monaco“ ekipa 87:75 palaužė Strasbūro IG.

Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Eilinę pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ komanda (7-0).

Daugiausia pelno: Mike James

Lietuvio klubas išvykoje 87:75 (22:17, 22:25, 21:18, 22:15) įveikė Strasbūro IG krepšininkus (1-6).

Donatas Motiejūnas rungtyniavo 22 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Alpha Diallo, kuris per 25 minutes surinko 18 taškų (6/7 dvit., 6/6 baud.), 6 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 26 naudingumo balus.

Šeimininkų komandoje rezultatyviausias buvo Marcusas Keene. Vokiečio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 5/5 baud.), atkovotas kamuolys, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

IG: Marcusas Keene 19 (8 rez. perd.), DeAndre Lansdowne'as 17, Leopoldas Cavaliere 9, Jeanas-Baptiste Maille 8.

„Monaco“: Alpha Diallo 18 (6/7 dvit.), Donatas Motiejūnas 17 (6 atk. kam.), Jordanas Loydas 15 (7 atk. kam.), Mike'as Jamesas 14 (5 rez. perd.).