Jonas Valančiūnas pasižymėjo 13 taškų ir 17 atkovotų kamuolių pasirodymu, bet „Pelicans“ Atlantoje per pratęsimą pralaimėjo šeimininkams – 121:124.

Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Jonas Valančiūnas pagirtinai grūmėsi po krepšiais, bet to neužteko Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-4) pergalei pasiekti Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 1

Trae Youngas siautėjo, o jo vedama Atlantos „Hawks“ (6-3) savo aikštėje per pratęsimą 124:121 (29:28, 31:24, 28:33, 21:24, 15:12) privertė pasiduoti „Pelicans“.

Valančiūnas aikštėje praleido 26 minutes ir per jas surinko dvigubą dublį – 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių. Uteniškis taip pat blokavo metimą, perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti jau mažiau nei 5 minutėms, šeimininkai užtikrintai pirmavo (103:90), bet trijų minučių atkarpą „Pelicans“ laimėjo 17:2 ir po Ziono Williamsono dėjimo išsiveržė į priekį – 107:105.

Galiausiai pratęsimą „Hawks“ išplėšė Dejounte Murray dvitaškis, o jame iniciatyva jau priklausė šeimininkams.

„Yra dalykų, kuriuos mes galime ištaisyti, – po mačo kalbėjo „Pelicans“ strategas Willie Greenas. – Mūsų visko atlikimas turi būti geresnis ir tai prasideda nuo manęs. Turiu būti geresnis pastatydamas savo vyrukus į reikiamas vietas.“

Atlantos komandai Clintas Capela per 35 minutes pelnė 21 tašką (10/15 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 19 kamuolių bei blokavo 4 metimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Youngas, per 42 minutes pelnęs 34 taškus (7/17 dvit., 2/9 trit., 14/15 baud.). Jis taip pat atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet suklydo 5 kartus.

Naujojo Orleano ekipos gretose išsiskyrė C.J. McCollumas (8/14 dvit., 4/9 trit., 1/1 baud., 10 atk. kam.) ir Williamsonas (11/19 dvit., 0/1 trit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 7 kld.), kartu pelnę po 29 taškus.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (7/17 dvit., 2/9 trit., 14/15 baud., 10 rez. perd., 5 kld.), Dejounte Murray 22 (8/15 dvit., 1/8 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Clintas Capela 21 (10/15 dvit., 19 atk. kam., 4 blok., 36 naud.), De'Andre Hunteris 15 (4/7 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Jalenas Johnsonas 11 (4/4 dvit.), Johnas Collinsas 7 (5 atk. kam., 2 blok.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (11/19 dvit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.) ir C.J. McCollumas (8/14 dvit., 4/9 trit., 10 atk. kam.) po 29, Herbertas Jonesas 19 (7/11 dvit., 5/9 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Brandonas Ingramas 16 (5/19 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Jonas Valančiūnas 13 (5/12 dvit., 17 atk. kam.), Larry Nance'as Jr. 8 (3 per. kam.).