Jonas Valančiūnas surinko 21 tašką ir 13 atkovotų kamuolių, o „Pelicans“ 115:111 šventė pergalę Čikagoje.

Nuotr.: GETTY IMAGES NORTH AMERICA-Scanpix
Nuotr. GETTY IMAGES NORTH AMERICA-Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ (6-5) iškovojo šeštąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Rezultatyvūs perdavimai 3

Naujojo Orleano klubas išvykoje 115:111 (22:22, 30:28, 27:32, 36:29) palaužė Čikagos „Bulls“ (6-7) krepšininkų pasipriešinimą.

Valančiūnas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

Lietuvis svarbią atkarpą sužaidė antrojo kėlinio pabaigoje. „Pelicans“ buvo paleidę varžovus dviženkle persvara (28:39), bet į pertrauką išėjo jau pirmaudami (52:50), o Valančiūnas pelnė 7 iš paskutinių 17 kėlinio taškų.

Rungtynių pabaiga vyko taškas į tašką, o prieš prasidedant paskutinei minutei Brandonas Ingramas tritaškiu išvedė svečius į priekį (109:107), bet netrukus DeMaras DeRozanas dėjimu rezultatą išlygino – 109:109.

Visgi toliau iniciatyvos ėmęsis Ingramas pataikė iš vidutinio nuotolio (111:109), „Bulls“ dukart paeiliui neužpuolė ir „Pelicans“ pergalę įtvirtino baudų metimais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ingramas, per 33 minutes pelnęs 22 taškus (7/12 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

Artūro Karnišovo sukomplektuotai komandai DeRozanas per 36 minutes pelnė 33 taškus (14/24 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: DeMaras DeRozanas 33 (14/24 dvit., 5/6 baud.), Zachas LaVine'as 23 (6/10 dvit., 3/12 trit., 4 rez. perd.), Nikola Vučevičius 18 (4/5 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Goranas Dragičius 14 (5/6 dvit., 1/5 trit., 6 rez. perd.), Ayo Dosunmu (4 rez. perd.) ir Patrickas Williamsas (4 blok.) po 7.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 22 (7/12 dvit., 5/6 baud., 9 atk. kam., 4 kld.), Jonas Valančiūnas 21 (8/11 dvit., 5/6 baud., 13 atk. kam., 30 naud.), Zionas Williamsonas 19 (6/11 dvit., 7/8 baud., 5 atk. kam.), Herbertas Jonesas 17 (5/7 dvit., 7/8 baud., 3 per. kam.), Naji Marshallas 9 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 8 (4/5 dvit., 4 kld.), C.J. McCollumas (3/8 dvit., 0/5 trit., 5 rez. perd., 2 blok.) ir Jose Alvarado po 7.