Lauryno Mikalausko vedami „Telšiai“ 85:69 pranoko Mažeikių „M Basket“ klubą ir iškovojo vienuoliktąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Nesustabdomi „Telšiai“ (11-0) toliau skina pergales vieną po kitos „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šį kartą Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 85:69 (23:18, 20:11, 18:18, 24:22) nugalėjo Mažeikių „M Basket“ (3-7) ir iškovojo vienuoliktąją pergalę paeiliui.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Antrajame kėlinyje telšiškiai sukūrė spurtą 17:4 ir po Arijaus Adomausko tritaškio prieš pat ketvirčio pabaigą įgijo rekordinę 16 taškų persvarą (43:27).

Su dviženkliu deficitu po ilgosios pertraukos ant parketo sugrįžę svečiai iš Mažeikių pagerino puolimą, tačiau antroje rungtynių pusėje taip ir nesugebėjo apmažinti atsilikimo bent iki vienženklio skirtumo.

Telšių komandai Laurynas Mikalauskas per 25 minutes pelnė 20 taškų (10/10 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė 4 klaidas bei surinko 27 naudingumo balus.

Mažeikių ekipos gretose išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 24 taškai (3/4 dvit., 5/6 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 perimti kamuoliai, klaida bei 34 naudingumo balai.

Artėjantį šeštadienį 16 val. be nesėkmių žingsniuojantys žalgiriečiai stos į kovą prieš pralaimėjimo skonio taip pat neragavusius „Telšius“.

„Telšiai“: Laurynas Mikalauskas 20 (10/10 dvit., 10 atk. kam., 4 kld., 27 naud.), Ovidijus Kaminskis (6/8 dvit., 5 atk. kam.) ir Ernestas Bružas (3/6 trit., 5 rez. perd.) po 15, Ignas Razutis 13 (3/8 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Deividas Rasys 8 (1/5 trit.).

„M Basket“: Karolis Babušis 24 (5/6 trit., 34 naud.), Mindaugas Motuzas 13 (2/3 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Dmytro Žuravlovas 8, Moussa Mayaki 7.