Kevinas Durantas pelnė 35 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o Bruklino „Nets“ 109:107 įveikė Portlando „Trail Blazers“.

Nuotr.: AP/Scanpix
Nuotr. AP/Scanpix

Kevino Duranto vedama Bruklino „Nets“ (7-9) iškovojo septintąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Bruklino klubas išvykoje 109:107 (28:28, 29:33, 28:21, 24:25) įveikė netikėtai Vakarų konferencijoje pirmaujančius Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus (10-5).

Svečius į pergalę vedė Kevinas Durantas, kurio sąskaitoje per 38 minutes buvo 35 taškai (12/18 dvit., 1/4 trit., 8/10 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Likus 10 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Trail Blazers“ atsilikinėjo 3 taškais (104:107), tačiau Jusufas Nurkičius pelnė dvitaškį su pražanga ir pridėjo taiklų baudos metimą bei išlygino rezultatą.

„Nets“ savo atsakymui turėjo 6 sekundes, iniciatyvos ėmėsi Durantas, kurio metimas skriejo pro šalį, tačiau sėkmingai ranką kištelėjęs Royce'as O'Neale'as įmušė kamuolį į krepšį ir išplėšė Bruklino komandai pergalę.

O'Neale'as taip pat surinko trigubą dublį, kuris jam buvo pirmasis karjeroje. 29-erių krepšininkas pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 1/7 trit.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Geriausias sezono rungtynes šiame mače sužaidė Benas Simmonsas. Australas per 32 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Likus šiek tiek daugiau nei 3 minutėms šeimininkai pradėjo sąmoningai bauduoti Beną Simmonsą, taip siųsdami jį prie baudų metimų linijos. Tačiau 59 proc. karjeroje baudas metantis krepšininkas pataikė 3 iš 4 ir „Trail Blazers“ šią taktiką nutraukė.

Portlando komandai Damianas Lillardas per 37 minutes pelnė 25 taškus (5/12 dvit., 3/12 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Po šios nesėkmės „Trail Blazers“ su 10 pergalių ir 5 pralaimėjimais išlieka Vakarų konferencijos viršūnėje, tuo metu „Nets“ su 7 laimėjimais per 16 mačų Rytų konferencijoje žengia 11-ti.

Duranto pasirodymas:

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 25 (5/12 dvit., 3/12 trit., 6/6 baud., 11 rez. perd.), Anfernee Simonsas 24 (4/11 dvit., 4/9 trit.), Shaedonas Sharpe'as 20 (4/5 trit.), Jusufas Nurkičius 17 (5/8 dvit., 7/11 baud., 8 atk. kam.), Joshas Hartas 7 (6 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 35 (12/18 dvit., 8/10 baud., 8 atk. kam., 4 kld.), Yuta Watanabe 20 (5/7 trit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 25 naud.), Joe Harrisas (4/8 trit., 4 rez. perd.) ir Benas Simmonsas (6/6 dvit., 13 atk. kam., 7 rez. perd.) po 15, Royce'as O'Neale'as (4/7 dvit., 1/7 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Nicolasas Claxtonas (5/8 dvit., 5 atk. kam.) po 11.