Dar vieną pergalę Europos jaunučių (gim. 1989 m. ir vėliau) vaikinų krepšinio čempionato A diviziono varžybose iškovojo Lietuvos rinktinė ir žengė didelį žingsnį pirmenybių pusfinalio link.

Šarūnas Vasiliauskas buvo rezultatyviausias Lietuvos komandoje
Nuotr. FIBA Europe
Antradienį (08.02) prasidėjusiose antrojo etapo varžybose lietuviai 75:43 (14:13, 23:12, 22:8, 16:10) sutriuškino Ukrainos krepšininkus ir yra visiškai netoli pusfinalio. Per likusias dvejas rungtynes su Rusija ir Ispanija Lietuvos krepšininkams reikia iškovoti bent vieną pergalę ir jie užsitikrins vietą tarp keturių stipriausių Senojo žemyno komandų.

Mače prieš ukrainiečius Lietuvos krepšininkai išsiveržė į priekį (4:0, 7:4), tačiau netrukus pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai, o tuo pasinaudoję varžovai išlygino ir persvėrė rezultatą (13:7).

Kėlinuko pabaigoje 7:0 spurtavę lietuviai susigrąžino turėtą persvarą. Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinės žaidėjai ėmė gintis daug drausmingiau ir į savo krepšį praleidę tik 12 taškų, o patys pelnę 23, padidino pranašumą iki dviženklio skaičiaus (37:25).

Ukrainiečių triuškinimas prasidėjo trečiajame kėlinuke, kai laimėję atkarpą 14:4 lietuviai įgijo dvidešimties taškų persvarą. Paskutinės 10 minučių jau tebuvo formalumas, tačiau Lietuvos rinktinė dar padidino savo pranašumą ir laimėjo susitikimą 32 taškų skirtumu.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje žaidė Šarūnas Vasiliauskas, pelnęs 21 tašką. Adas Juškevičius surinko 15 (6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius – 11 (6 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis – 8 (6 atk. kam.), o Šarūnas Kulevičius įmetė 7.

Trečiadienį (08.03) lietuviai susitiks su Rusijos krepšininkais.

2005-08-02 23:50
na tieiog truksta zodziu;]sekmes vyrukai jums su rusais ir ne tik...
2005-08-02 23:22
ble kaip paziurejau tu 87-88 trenkes palangoj tai ant tiek nenori dirbt blet tinginiai o tas dylys nevykelis nusirukes
2005-08-02 21:26
U16 rinktineje skirtingai nei U18 matyt yra kas gali kamuoli persivaryt i kita aiksteles puse :) Kazkaip neitiketinai lengvai visus triuskina. Ziuresim kaip bus su rusais.
2005-08-02 19:11