Jamesas Hardenas ir Joelis Embiidas nežaidė, bet ir be lyderių „76ers“ namie 115:106 įveikė „Nets“.

Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Beno Simmonso sugrįžimas į Filadelfiją buvo sutiktas švilpimu šiam kiekvieną kartą gavus kamuolį, o vietos „76ers“ (9-8) apgynė namų tvirtovę.

Rezultatyvūs perdavimai 0

Filadelfijos klubas namie 115:106 (33:26, 30:31, 22:25, 30:24) nugalėjo Bruklino „Nets“ (8-10).

„76ers“ vertėsi be lyderių – Jameso Hardeno ir Joelio Embiido.

Šeimininkai lemiamą ketvirtį pradėjo atkarpa 17:7 (102:89) ir pranašumo nebeiššvaistė.

Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir Simmonsas buvo pakeisti iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tobiasas Harris, per 33 minutes pelnęs 24 taškus (9/18 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.).

Daugiausiai dėmesio susilaukęs Simmonsas per 32 minutes pasižymėjo 11 taškų (4/7 dvit., 3/6 baud.), 7 atkovotų ir 3 perimtų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų ir 3 blokų pasirodymu.

„Galvojau, kad bus garsiau“, – po mačo apie švilpimus, skirtus jam, kalbėjo australas.

2016 m. pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas iki praėjusio sezono vidurio priklausė Filadelfijos klubui. Žaidėjo ir klubo santykiai pašlijo 2021 m. atkrintamosiose ir galiausiai jis buvo išsiųstas į Brukliną.

Bruklino ekipos gretose išsiskyrė Kevinas Durantas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 20 taškų (9/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų met.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 2 blokai.

„Visi nori matyti mūsų komandą pralaiminčią, – po nesėkmės sakė Durantas. – Niekas nemėgsta Beno. Niekas nemėgsta Ky (Kyrie Irvingo). Niekas nemėgsta manęs.“

„76ers“: Tobiasas Harrisas 24 (9/18 dvit., 6 atk. kam.), De'Anthony Meltonas 22 (6/11 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Paulas Reedas 19 (7/9 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Shake'as Miltonas (5/11 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Georgesas Niangas (4/5 trit., 5 atk. kam.) po 16, Furkanas Korkmazas 9 (2/4 trit.).

„Nets“: Kyrie Irvingas 23 (8/10 dvit., 2/8 trit., 2 blok.), Kevinas Durantas 20 (9/13 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blok.), Sethas Curry 14 (2/6 trit.), Nicolasas Claxtonas 12 (6/7 dvit., 3 blok.), Royce'as O'Neale'as (3/3 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok., 5 kld.) ir Benas Simmonsas (4/7 dvit., 7 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 3 blok.) po 11.