16 taškų persvarą iššvaisčiusi Miuncheno „Bayern“ paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis turėjo gelbėtis prieš Vilerbano ASVEL. Vis tik lemiamu momentu suklydę Vilerbano krepšininkai 74:75 apmaudžiai pralaimėjo savo žiūrovų akivaizdoje.

Nuotr.: Christina Pahnke/GettyImages
Nuotr. Christina Pahnke/GettyImages

Nervų karą išgyvenusi Miuncheno „Bayern“ (3-6) nuskynė trečiąją pergalę Eurolygoje.

Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje 75:74 (25:15, 17:18, 11:20, 22:21) po atkaklios kovos įveikė Vilerbano ASVEL (3-6).

„Bayern“ antrajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą, tačiau šeimininkai spurtavo 23:7 ir po ilgosios pertraukos išlygino rezultatą – 49:49.

Atkakli kova tęsėsi iki pat paskutinių sekundžių. Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos Nielsas Giffey baudų metimais išvedė Miuncheno komandą į priekį (73:71), bet Retinas Obasohanas netrukus tritaškiu vėl persvėrė svarstykles (74:73).

Tiksint paskutinėms 47 sekundėms Augustine'as Rubitas baudų metimais vėl padėjo „Bayern“ perimti iniciatyvą (75:74). Tada ASVEL ekipa suklydo, Nickas Weileris-Babbas prametė, bet Giffey atkovojo kamuolį puolime. Per likusias 8 sekundės jie pergalės iš rankų nebepaleido.

Miuncheno ekipos gretose išsiskyrė Vladimiras Lučičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 13 taškų (2/3 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Vilerbano komandai Nando De Colo per 24 minutes pelnė 15 taškų (1/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

ASVEL: Nando De Colo 15 (3/5 trit.), Jonahas Mathewsas 13 (3/6 trit.), Youssoupha Fallas 11 (3/7 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9, Retinas Obasohanas 7.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 13 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Nickas Weileris-Babbas (4/7 dvit., 5 rez. perd.) ir Andreasas Obstas (4/7 trit.) po 12, Augustine'as Rubitas 10 (6 atk. kam.), Nielsas Giffey , Isaacas Bonga (5 atk. kam.) ir Ognjenas Jaramazas po 7.