Edgaras Ulanovas gavo aukščiausią įvertinimą iš žalgiriečių – devynetą. Net penki krepšininkai buvo įvertinti žemiau 5 balų.

Nuotr.: Žalgiris.lt

Kauno „Žalgiriui“ Vitorijoje nepavyko pratęsti pergalių serijos. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Fernando Buesa“ arenoje 73:93 neatsilaikė prieš „Baskonia“.

Fotogalerija

Naudingiausias žalgirietis buvo puikiai mačą pradėjęs Edgaras Ulanovas. Kapitonas per 27 minutes surinko 18 taškų ir 23 naudingumo balus.

Kauno klubas nesulaikė varžovų ketverto – Mattas Costello, Dariusas Thompsonas, Vanja Marinkovičius ir Pierria Henry kartu pelnė 67 taškus.

Tinklalapio BasketNews žurnalistas Jonas Lekšas įvertino individualų žalgiriečių pasirodymą Vitorijoje.

Edgaras Ulanovas – 9 balai
27 min., 18 tšk. (5/6 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), 3 atk. kam., 3 rez. perd., 3 kld., 5 išpr. praž., 23 naud. balai.

Nuotr. Žalgiris.lt

Ulanovas nuostabiai pradėjo mačą ir vienas ant savo pečių traukė „Žalgirio“ puolimą pirmajame kėlinyje. Kapitonas uždavė gerą toną mačui, bet kauniečiams nepavyko maksimaliai išnaudoti geros bangos. Edgaras buvo atsakingas už Tado Sedekerskio dėjimą po netikslaus metimo, tačiau iš esmės puolėjas buvo kauniečių šviesulys.

Keenanas Evansas – 8 balai
24 min., 17 tšk. (2/3 dvit., 4/6 trit., 1/3 baud.), 4 atk. kam., 1 rez. perd., 2 kld., 4 išpr. praž., 16 naud. balų.

Keenanas vėl nuo pradžių buvo gerame ritme ir pataikė pirmus tris savo tritaškius. Evansas jau įpratino prie savo pataikomų sudėtingų metimų, tačiau jį šiek tiek išmušė greitai užsidirbtos dvi pražangos. Amerikietis puikiai užsibaigė atakas silpna ranka kontakte, tačiau trūko kūrybos – Evansas prie stepoutų per aukštai sustodavo su kamuoliu, o taip pat gynyboje buvo baudžiamas Thompsono.

Tomas Dimša – 7,5 balo
25 min., 11 tšk. (1/3 dvit., 3/8 trit.), 1 rez. perd., 1 kld., 4 praž., 4 naud. balai.

Nuotr. zalgiris.lt

Mačas prasidėjo vangiai ir atrodė, kad tai bus rungtynės, kuriose Dimša neturės savo atkarpų. Visgi tuomet Tomas pataikė sudėtingus metimus ir net sugrąžino mintimis į Vilerbaną. Visgi po pertraukos gynėjas prisirinko pražangų, prametė metimus ir taip nusimušė savo naudingumą. Kad ir kaip būtų, Dimša toliau atrodo labai solidžiai savo vaidmenyje.

Arnas Butkevičius – 7 balai
22 min., 7 tšk. (1/2 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 2 atk. kam., 10 naud. balų.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Arnas mačą pradėjo starto penkete su užduotimi prižiūrėti Markusą Howardą ir ją atliko gerai. Vietomis gal ir kliuvo Butkevičius prie užtvarų, bet problemų varžovų siautulys nepadarė, o puolėjas pats kažkiek užatakavo oponentą.

Kevarriusas Hayesas – 6 balai
11 min., 4 tšk. (1/2 dvit., 2/2 baud.), 4 atk. kam., 3 rez. perd., 1 blk., 10 naud. balų.

Nelabai jautėsi Hayeso žaidime traumos padariniai, bet pažiūrėjus į minutes, supranti, jog ne viskas buvo gerai. Trūko Hayeso žaidimo po pertraukos, galbūt varžovai nebūtų taip įsisiautėję puolime. Pasitaikė psichologinių klaidų žaidimo skaityme, bet Kevarriusas savo kova vėl apšokinėjo varžovus ir nusiėmė 4 kamuolius puolime.

Laurynas Birutis – 4,5 balo
17 min., 2 tšk. (1/1 dvit.), 2 atk. kam., 5 naud. balai.

Birutis žaidė daug, bet pernelyg jo atkarpos neįsiminė. Puolime jis nebuvo išnaudojamas, o gynyboje jam buvo sunku gaudyti Costello. Visgi gynyboje Laurynas dar nebuvo taip baudžiamas, kad galėtume čia dėti didelį akcentą.

Ignas Brazdeikis – 4 balai
15 min., 10 tšk. (4/5 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), 2 atk. kam., 3 kld., 4 naud. balai.

Statistikos protokolas atrodo vidutiniškai, o vaizdas aikštėje – silpnai. Brazdeikis susikūrė sau taškus individualiu meistriškumu, bet puolime strigo prie stepoutų, klydo priimdamas sprendimus, o labiausiai rėžė akį gynyba. Jei mače su „Emporio Armani“ gynyboje buvo galima rasti Iggy gražių žodžių, tai Vitorijoje jis klaidžiojo komandinėje gynyboje, o asmeninėje – neatsakė deramu fiziškumu.

Rolands Šmits – 3 balai
23 min., 2 tšk. (1/7 dvit., 0/2 trit.), 7 atk. kam., 2 rez. perd., 1 naud. balas.

Šitas mačas turėjo būti Rūlės maču, bet tapo nesusipratimu pavadinimu „Rolands Šmits“. Latvis bandė visais būdais laužti varžovus, bet didžioji dalis metimų buvo neparuoštų ir nereikalingų. Sprendimai buvo blogi, o gynyboje aukštaūgis taip pat nepriminė to tvirtai stovinčio kario, prie kurio jau įpratome.

Tyleris Cavanaugh – 3 balai
17 min., 1 tšk. (0/2 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 4 atk. kam., 2 kld., -1 naud. balas.

Deja, bet galime sakyti, kad tai buvo eilinis mačas, kuriame Tyleris – blankus. Metimai nekrito, sprendimai blogi ir Cavanaugh kol kas turi prastą sezoną. Kitoje aikštės pusėje Costello demonstravo, kaip turi žaisti tokio stiliaus aukštaūgiai.

Lukas Lekavičius – 2 balai
15 min., 1 tšk. (0/2 dvit., 0/4 trit., 1/1 baud.), 1 rez. perd., 1 kld., -5 naud. balai.

Juodas vakaras Lukui. Lekavičius prametė visus 6 metimus iš tokių situacijų, iš kurių per karjerą gerokai dažniau pataiko nei nepataiko. Tiesiog toks vakaras, kur niekas nesisekė, o gynyboje fiziški varžovų gynėjai taip pat nebuvo parankūs.

Dovydas Giedraitis debiutavo Eurolygoje ir jam dar reikės laiko tiek įgauti sportinę formą po traumos, tiek ir įsidrąsinant. Visgi jo stiprybė yra tai, kad jis gali gintis ir nebus atakuojamas varžovų, tad ateityje turėtų išsikovoti stabilias minutes rotacijoje.

Atrinkti (0) Visi (10)
Plytų mėtytojas Cavanauh savo rogėse...
2022-11-24
Realiai pralošta kokiais 8 taškais, tie per 1,5min Žalgirio jau nebuvo. Heizo labai trūksta, aišku, kad ne viskas jam tvarkoje ir Maksvytis nerizikavo jo sveikata dėl vienų rungtynių. Praejom, viskas, žiūrim į priekį.
2022-11-24
Leksas supyle balus arba neziurejes maco visai, arba maco metu labiau buvo susikoncentraves i alaus degustavima, nei kad i krepsini. vieninteli zaideja, kuri ivertino teisingai - Brazdeikis. Zalgiris vakar buvo gerokai siaip pranasesnis, bet nuo antro kelinio vidurio pradejo losti kazkokias nesamones - kamuolio judejimas buvo kazkoks dirbtinis, nebuvo to jausmo, kad va kamuolys juda teisingai. O gynyboje labiai pasijuto Hayeso nebuvimo - sito zaidejo nuopelno jakstas niekada nemokejo vertinti teisingai, o vakar jo nebuvimas is esmes ir sugriove visa gynyba. Vakar gerai sulose tik Dimsa ir puse velnio - Dovydas Giedraitis. Visiems kitiems daugiau 6 rasyti nebuvo uz ka - kai kurie gal statistikos eilutes ir uzsipilde, bet tai nereiske kad zaide.
2022-11-24
+2
Jei tau giedraitis ok zaide tai pats nematei rungtyniu...
2022-11-24
+7
Rašo, kad gynyboje Birutis nebuvo taip pažeidžiamas, bet įprate kaip Hayes cementuoja po krepšiu gynybą, su Biručiu atrodė kad po krepšiu tuščia vieta, baskonijos žaidėjai laisvai lakstė ir metė iš po krepšio kiek norėjo. atrodo kad kamuolis tiesiai biručiui į rankas krenta, bet stebuklingu budu jis jo neatkovoja, Krivui manau daug lengviau limpa prie rankų atkovoti kamuoliai
2022-11-24
+17
kaip imanoma gauti 9 balus kaip ulanovas,nepelnius nej tasko per visa antra puse??ir buti visiskai tragisku gynyboje??wow auksciausio lygio ekspertai cia vertina
2022-11-24
+14
jei biruciui duodi daugiau nei beveik visiems viskas su tavim aišku lekšai,nes vakar birutis skandino komanda totaliai
2022-11-24
+6
Kodėl žemiau galimybių, gal anksčiau žaidė virš savo galimybių, o dabar pagal savo galimybes.
2022-11-24
+1
jei jau kavana su smitu failina, tai ko superulanovo nestumt i pf? matant kokiais procentais meta arnas, kyla klausimas kodel jis atlieka tiek mazai metimu lyginant su dimsa?
2022-11-24
+5
Joo labai slogiai nuteikė ta antra pusė. Neturiu optimizmo, kad galim aplošt Valensiją:(. Hayes panašu, kad negali žaist pilna jėga ir po krepšiu gynyboj iškart problemos. Nuleido šitas sutriuškinimas ant žemės. Bet ne Basconijoj jėga. Baskai tik apnuogino mūsų silpnybes ir tiek.