„Emporio Armani“ patyrė šeštąjį pralaimėjimą paeiliui Eurolygoje ir rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne.

Nuotr.: Emanuele Cremaschi/Getty Images
Nuotr. Emanuele Cremaschi/Getty Images

Šeštąjį pralaimėjimą paeiliui Eurolygoje patyrė Milano „Emporio Armani“ (3-7).

Ettorre Messinos auklėtiniai namuose 72:82 (21:15, 16:17, 11:26, 24:24) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (9-1) krepšininkams, kuriems tai buvo ketvirtoji pergalė paeiliui.

„Emporio Armani“ su 3 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais kartu su Berlyno ALBA rikiuojasi turnyrinės lentelės dugne. Tuo metu „Fenerbahče“ žengia pirmi.

Trečiojo kėlinio viduryje Milano ekipa dar turėjo minimalų deficitą (44:45), tačiau „Fenerbahče“ kilo į šturmą: galingai spurtavo 17:4 ir po Devino Bookerio dvitaškio ketvirtojo kėlinio pradžioje susikrovė 14 taškų pranašumą (62:48).

Per likusį laiką svečiai sugebėjo išlaikyti persvarą ir užtikrintai triumfavo.

Stambulo ekipos gretose išsiskyrė Nigelas Hayesas-Davisas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 22 taškai (5/6 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 31 naudingumo balas.

Tai buvo naudingiausias Hayeso-Daviso karjeros mačas ir 200-oji Dimitrio Itoudžio pergalė Eurolygoje.

Milano komandai Devonas Hallas per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 13 naudingumo balų.

„Emporio Armani“: Nazarethas Mitrou-Longas 18 (4/9 trit., 4 rez. perd., 7 kld.), Devonas Hallas 16 (2/4 trit., 6/6 baud.), Timothe Luwawu-Cabarrot 15 (4/5 dvit., 1/6 trit., 3 per. kam.), Nicolo Melli 7 (6 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Nigelas Hayesas-Davisas 22 (5/6 dvit., 2/3 trit., 6/8 baud., 5 atk. kam., 3 per. kam., 31 naud.), Marko Guduričius 11 (2/6 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Johnathanas Motley (4 kld.) ir Nickas Calathesas (6 rez. perd., 5 kld.) po 9, Scottie Wilbekinas (2/3 trit.) ir Devinas Bookeris (4/6 dvit.) po 8, Tonye Jekiri 7.