Trečiosiose NCAA rungtynėse Armandas Plintauskas pataikė 4 iš 4 tritaškių, tačiau jo atstovaujama Šiaurės Ilinojaus universiteto „Huskies“ komanda patyrė pralaimėjimą – 76:83. Praėjusiame sezone 20-metis gynėjas žaidė Kėdainiuose.

Nuotr.: Huskies
Nuotr. Huskies

Praėjusiame sezone Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ garbę gynęs Armandas Plintauskas NCAA susmeigė 4 iš 4 tritaškių, tačiau jo atstovaujama Šiaurės Ilinojaus universiteto „Huskies“ (2-5) komanda patyrė nesėkmę.

Gimimo vieta: Kėdainiai, Lietuva

20-mečio gynėjo iš Lietuvos ekipa 76:83 (31:32, 45:51) krito prieš Šiaurės Ajovos universiteto „Panthers“ (2-3).

Plintauskas per 18 minučių pelnė 12 taškų (0/2 dvit., 4/4 trit.), atkovojo kamuolį ir sykį prasižengė.

Lietuviui tai buvo jau trečiasis NCAA mačas. Pirmosiose dvejose rungtynėse jis pelnė 2 ir 4 taškus.

192 cm ūgio krepšininkas praėjusiame LKL sezone vidutiniškai aikštėje praleisdavo po 4 minutes.

Lietuvio komandą bandė tempti Keshawnas Williamsas, per 39 minutes pridėjęs 28 taškus (7/12 dvit., 3/7 trit., 5/7 baud.), sugriebęs 4 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, perėmęs kamuolį ir padaręs 4 klaidas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Bowenas Bornas, kuris per 36 minutes surinko 30 taškų (6/11 dvit., 2/7 trit., 12/15 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį ir 2 klaidas.

„Huskies“: Keshawnas Williamsas 28, Davidas Coitas 14, Armandas Plintauskas 12.

„Northern Iowa Panthers“: Bowenas Bornas 30, Landonas Wolfas 19, Tytanas Andersonas 16.