Edvinas Šeškus, Jeffas Garrettas ir Dovis Bičkauskis kartu pelnė 52 taškus, o Jonavos „CBet“ 92:85 įveikė „Gargždus“.

Nuotr.: LKL
Nuotr. LKL

Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Jonavos „CBet“ (8-2) komanda.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 92:85 (26:17, 22:15, 25:26, 19:27) įveikė „Gargždus“ (1-9).

„CBet“ ekipoje 3 žaidėjai. Jeffas Garrettas, Edvinas Šeškus ir Dovis Bičkauskis kartu sudėjus surinko 52 taškus iš 92.

Jonavos komandai Garrettas per 27 minutes pelnė 18 taškų (5/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Šeškus, per 31 minutę pelnęs 19 taškų (2/6 dvit., 5/7 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Bičkauskis per 28 minutes pridėjo 15 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus bei 19 naudingumo balų.

Jonaviečiai į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet spurtavo 11:2 ir įgijo 9 taškų pranašumą (26:17).

Gargždų ekipa antrajame ketvirtyje prisivijo varžovus, tačiau tada jonaviečiai smogė dar kartą. Šeškaus auklėtiniai laimėjo atkarpą 16:2 ir susikrovė 16 taškų persvarą (48:32).

Antroje mačo pusėje svečiai nebesugebėjo priartėti prie Jonavos klubo.

Gargždų ekipos gretose išsiskyrė Giedrius Staniulis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 22 taškai (9/13 dvit., 4/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

„CBet“: Edvinas Šeškus 19 (5/7 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Jeffas Garrettas 18 (5/7 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam., 5 per. kam., 2 blok.), Dovis Bičkauskis 15 (3/6 trit., 7 rez. perd.), Artūras Valeika 11 (4/4 dvit., 10 atk. kam., 3 blok.), Martinš Laksa 8 (1/6 trit.), Vytautas Šulskis (3/8 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Lukas Kreišmontas po 7.

„Gargždai“: Giedrius Staniulis 22 (9/13 dvit., 9 atk. kam., 25 naud.), Joshas Newkirkas 19 (4/10 dvit., 3/7 trit., 6 rez. perd.), Mantas Ruikis 17 (5/5 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam.), Julius Kazakauskas 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd.).