„Pelicans“ namuose 105:101 įveikė „Thunder“. Jonas Valančiūnas nugalėtojams per 20 minučių surinko 8 taškus, 10 atkovotų kamuolių ir 5 klaidas.

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Dvyliktą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (12-8).

Rezultatyvūs perdavimai 8

Luizianos valstijos klubas namie 105:101 (34:26, 22:24, 25:24, 24:27) palaužė Oklahomos „Thunder“ (8-13) krepšininkus.

Naujasis Orleano klubas grįžo į pergalių kelią ir dabar per pastarąsias aštuonerias rungtynes laimėjo 6 kartus.

Valančiūnas nugalėtojams per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Thunder“ nepirmavo rungtynėse nuo 10-os minutės, tačiau prieš prasidedant paskutinei mačo minutei sugebėjo išsiveržti į priekį – 98:97.

Vis dėlto jau prasidėjus paskutinei minutei Zionas Williamsonas ėmėsi darbo ir jo taškai su pražanga, likus 44 sekundėms, buvo kertiniai – 103:101.

Svečiai turėjo dvi atakas išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau abu kartus suklydo Shai Gilgeousas-Alexanderis.

Šeimininkams Williamsonas per 35 minutes pelnė 23 taškus (11/17 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 4 kartus suklydo.

8 rezultatyvūs perdavimai – Williamsono karjeros rekordas NBA. Jis tokį pasiekimą užfiksavo antrą kartą karjeroje.

„Pelicans“ mače neturėjo keturių svarbių krepšininkų – C.J. McCollumo, Brandono Ingramo, Larry Nance'o ir Naji Marshallo.

Svečiams 31 tašką (6/15 dvit., 1/6 trit., 16/18 baud.) įmetė Gilgeousas-Alexanderis. Jis dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 7 sykius suklydo.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23 (11/17 dvit., 8 atk. kam., 8 rez. perd., 3 blok., 4 kld.), Trey Murphy 20 (5/6 dvit., 2/7 trit., 6 atk. kam.), Jose Alvarado 15 (3/7 dvit., 3/8 trit., 4 rez. perd.), Herbertas Jonesas 12 (3/7 dvit., 1/5 trit., 4 per. kam., 3 blok., 4 kld.), Willy Hernangomezas 10 (3/7 dvit., 9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas (10 atk. kam., 5 kld.) ir Dysonas Danielsas (2/3 trit., 5 atk. kam.) po 8.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 31 (6/15 dvit., 1/6 trit., 16/18 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.), Luguentzas Dortas 14 (4/8 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Aleksejus Pokuševskis 11 (3/5 trit.), Jeremiah Robinsonas-Earlas 10 (2/5 trit., 13 atk. kam.), Tre Mannas 9 (1/7 trit.), Jalenas Williamsas 8 (6 atk. kam.), Joshas Giddey 7 (3/8 dvit., 5 atk. kam.).