Luka Dončičius surinko 41 tašką, 12 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų, o „Mavericks“ namie 116:113 palaužė „Warriors“.

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Fenomenaliai rungtyniavęs Luka Dončičius surinko trigubą dublį, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Rezultatyvūs perdavimai 12

Dalaso klubas namie 116:113 (36:24, 19:30, 37:33, 24:26) įveikė „Golden State Warriors“ (11-11).

„Mavericks“ atsirevanšavo „Warriors“, kurie praėjusį sezoną juos sustabdė kelyje link NBA titulo Vakarų konferencijos finale.

Neįtikėtinai žaidęs Dončičius per 39 minutes pelnė 41 tašką (10/18 dvit., 4/9 trit., 9/15 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, perėmė 4 kamuolius bei 5 sykius suklydo.

Tai buvo 5-tas sezono ir 51-as Dončičiaus karjeros trigubas dublis.

Visgi kertinį metimą rungtynėse pataikė ne slovėnas. Po Jonathano Kumingos ir Stepheno Curry tritaškių „Warriors“ buvo išsiveržusi į priekį (110:108), bet jau likus mažiau nei 2 minutėms Timas Hardaway atsakė tuo pačiu – 111:110.

Vėliau komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis (116:113), o pratęsimą galėjo išplėšti Klay Thompsonas, tačiau jo šūvis iš toli buvo netikslus.

„Manau, kad lemiamas metimas buvo Hardaway, – po mačo kalbėjo „Warriors“ strategas Steve'as Kerras. – Mes turime tikėtis, kad komandos pataikys prieš mus metimus.“

Hardaway, kuris dėl traumos praleido praėjusių metų Vakarų konferencijos finalo seriją, nugalėtojams per 31 minutę surinko 22 taškus (3/5 dvit., 5/11 trit., 1/2 baud.) ir 4 atkovotus kamuolius.

San Fransisko ekipos gretose išsiskyrė Curry, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 32 taškai (6/10 dvit., 5/14 trit., 5/6 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 4 klaidos.

„Mavs“ keturių pralaimėjimų serija buvo ilgiausia per pastaruosius du sezonus, kuomet komandai vadovauja Jasonas Kiddas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 41 (10/18 dvit., 4/9 trit., 9/15 baud., 12 atk. kam., 12 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.), Timas Hardaway 22 (5/11 trit.), Spenceris Dinwiddie 14 (5/8 dvit.), Joshua Greenas 13 (3/5 trit.).

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/10 dvit., 5/14 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Jonathanas Kuminga 14 (5/7 dvit., 10 atk. kam., 2 blok.), Draymondas Greenas 12 (6/7 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Kevonas Looney (4/4 dvit., 6 atk. kam.) ir Anthony Lambas (2/4 trit., 5 atk. kam.) po 11, Andrew Wigginsas 10 (1/6 trit.), Jordanas Poole'as 9 (1/6 trit., 9 rez. perd., 5 kld.).