Gintarė Petronytė pelnė 33 taškus ir surinko 53 naudingumo balus, o Vilniaus „Kibirkštis“ 91:75 įveikė Kauno „Aistes-LSMU“.

Nuotr.: Saulius Čirba
Nuotr. Saulius Čirba

Gintarė Petronytė pelnė 33 taškus ir jos vedama Vilniaus „Kibirkštis“ iškovojo pergalę „Adma Moterų lygoje“ . Vilniaus klubas savo aikštėje 91:75 (21:24, 25:13, 23:20, 22:18) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“.

Daugiausia pataiko: Laura Juškaitė

Vilniaus ekipą į priekį vedė monstriškas rungtynes sužaidusi Petronytė, kuri per 24 minutes pelnė 33 taškus (12/13 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 53 naudingumo balus.

Iki naudingiausių karjeros rungtynių pakartojimo 33-ejų krepšininkei pritrūko vieno naudingumo balo.

„Kibirkšties“ lyderė 2012-ųjų vasario mėnesį mače su Marijampolės „Sūduva“ buvo surinkusi 54 naudingumo balus.

Vilnietės antrojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo 8 taškų deficitu (21:29), tačiau tuomet šeimininkės surengė įspūdingą spurtą.

Gitauto Kievino auklėtinės laimėjo atkarpą 20:0 ir deficitą pavertė į dviženklę persvarą (41:29).

Petronytės vedamos „Kibirkšties“ persvara trečiajame kėlinyje išaugo iki 17 taškų (54:37), o kaunietės iš tokios duobės išlipti nebesugebėjo bei buvo priverstos pripažinti varžovių pranašumą.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Gintarė Paulauskaitė, kurios sąskaitoje per 37 minutes buvo 21 taškas (4/5 dvit., 3/10 trit., 4/5 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 18 naudingumo balų.

„Kibirkštis“: Gintarė Petronytė 33 (12/13 dvit., 9/10 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 53 naud.), Gerda Raulušaitytė 9, Karolina Kazočiūnaitė (2/4 trit.) ir Livija Sakevičiūtė (4/6 dvit., 6 atk. kam.) po 8, Laura Juškaitė (1/7 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Gintarė Mažionytė po 7.

„Aistės-LSMU“: Gintarė Paulauskaitė 21 (4/5 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam.), Tyra Marie Buss 18 (2/7 dvit., 4/9 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Martyna Petrėnaitė 17 (5/8 dvit., 2/5 trit.), Deimantė Žukaitė 7 (4 per. kam.).