Bolonijos „Virtus“ penktadienį vyksiančiame Eurolygos mače su Pirėjo „Olympiakos“ sulauks į rikiuotė grįžtančių Tornikes Šengelijos ir Semi Ojeleye.
Bolonijos „Virtus“ ekipa penktadienį vyksiančiame Eurolygos dvyliktojo turo susitikime su Pirėjo „Olympiakos“ sulauks pastiprinimo.
Į komandos rikiuotę grįžta Tornikė Šengelija ir Semi Ojeleye, praneša tinklalapis „Corriere dello Sport“. Kartvelas buvo patyręs čiurnos traumą, o amerikietis – susirgęs gripu.
Šengelija paskutinį kartą rungtyniavo lapkričio 9-ąją mače su Milano „Emporio Armani“. Krepšininkas šiame sezone Eurolygoje yra sužaidęs vos dvejas rungtynes, per kurias puolėjas fiksavo 9,5 taško, 2,5 atkovoto kamuolio, 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir 7 naudingumo balų vidurkius.
Gripu sirgęs Ojeleye nežaidė porą savaičių. Pirmus metus Europoje rungtyniaujantis krepšininkas Eurolygoje per 24 minutes vidutiniškai renka po 10 taškų, 4,2 atkovoto kamuolio ir 10,7 naudingumo balo.
„Virtus“ penktadienį išvykoje susitiks su „Olympiakos“ klubu, rungtynių pradžia – 21 val.
Italijos klubas Eurolygoje su 4 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais dalijasi 13-15 vietomis.
Prenumeruokite BasketNews ir naršykite be reklamų.