„Cavaliers“ 116:102 apgynė namų sienas prieš „Lakers“, o Donovanas Mitchellas nugalėtojams pelnė 43 taškus. LeBronas Jamesas savo sugrįžime pasižymėjo 21 taško ir 17 atkovotų kamuolių pasirodymu.

Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

LeBrono Jameso sugrįžimas į Klivlandą Los Andželo „Lakers“ (10-13) klubui apkarto, o pagrindiniu žmogumi aikštėje tapo ne karalius.

Rezultatyvūs perdavimai 5

Donovano Mitchello vedama Klivlando „Cavaliers“ (16-9) savo aikštėje 116:102 (27:26, 30:23, 28:34, 31:19) susitvarkė su „Lakers“ (10-13).

Likus pusdevintos minutės rezultatas dar buvo lygus (92:92), tačiau „Cavaliers“ tuomet pelnė 9 taškus be atsako ir pabėgo – 101:92.

Svečiams dar buvo pavykę priartėti (98:103), bet po dar vieno praleisto spurto, šį kartą 0:10 (98:113), „Lakers“ nebeatsitiesė.

Klivlando komandai Mitchellas per 39 minutes pelnė 43 taškus (13/19 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.

„Jis yra Donovanas Mitchellas. Tas vaikis – ypatingas“, – varžovą gyrė LeBronas.

Tai buvo vienuoliktoji „Cavs“ pergalė namuose per pirmuosius 12 sezono susitikimų. Tai yra geriausias klubo startas nuo 2015-2016 m. sezono, kuomet LeBronas iškovojo Klivlandui istorinį NBA čempionų titulą.

LeBronas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Jo sąskaitoje per 35 minutes buvo 21 taškas (6/11 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), 17 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Vaizdas galbūt būtų buvęs kitoks, jei Anthony Davisas nebūtų iškritęs iš rikiuotęs. Fantastišką formą demonstravęs Davisas rungtynes pradėjo starto penkete, bet sužaidė vos 8 minutes, per kurias pelnė tašką.

Aukštaūgis iš rikiuotės iškrito dėl ligos.

„Jo sveikata blogėjo rungtynių dieną, – po mačo sakė „Lakers“ vairininkas Darvinas Hamas. – Daviso temperatūra stipriai sukilo. Jis bandė žaisti, bet jautėsi per silpnas. Jam dehidratacija.“

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 43 (13/19 dvit., 4/8 trit., 5/5 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Jarrettas Allenas 24 (11/14 dvit., 11 atk. kam., 3 per. kam.), Dariusas Garlandas 21 (7/12 dvit., 1/6 trit., 11 rez. perd.), Evanas Mobley (12 atk. kam.) ir Carisas LeVertas (4 rez. perd.) po 7.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 21 (6/11 dvit., 2/6 trit., 17 atk. kam., 4 rez. perd.), Thomasas Bryantas 19 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Dennisas Schroderis (5/7 dvit., 1/6 trit.) ir Russellas Westbrookas (6/12 dvit., 2 blok., 4 kld.) po 16, Austinas Reavesas 8, Lonnie Walkeris 7 (0/5 trit.).