Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Artūras Jomantas pelnė 26 taškus, tačiau jo atstovaujama Mažeikių „M Basket“ 61:78 nusileido Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“.

Nuotr.: L.Šeputis
Nuotr. L.Šeputis

Artūras Jomantas sužaidė rezultatyviausias „7bet-NKL“ sezono rungtynes, tačiau Mažeikių „M Basket“ (10-9) ekipa vis tiek patyrė pralaimėjimą.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Mažeikių komanda namuose 61:78 (14:27, 24:20, 19:19, 4:12) krito prieš Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (13-3).

Mažeikių komandai Jomantas per 25 minutes pelnė 26 taškus (8/14 dvit., 3/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Po ilgosios pertraukos marijampoliečiai turėjo dviženklę persvarą (51:38), tačiau trečiojo ketvirčio pabaigoje Karolis Babušis dvitaškiu kirpo šeimininkų atsilikimą iki 4 taškų (57:61).

Vis tik ketvirtajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ leido mažeikiškiams pelnyti vos 4 taškus ir išsivežė iš Mažeikių užtikrintą pergalę.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 24 taškai (10/12 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, blokas bei 25 naudingumo balai.

„M Basket“: Artūras Jomantas 26 (8/14 dvit., 3/7 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Simas Jasaitis 13 (5/5 dvit., 6 atk. kam.), Petras Piekus 8 (4/7 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 24 (10/12 dvit., 5 atk. kam., 4 kld., 25 naud.), Žygimantas Šimonis 12 (2/5 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Marijus Užupis 8 (2/6 trit.), Evaldas Džiaugys 7 (5 atk. kam.).