Prieš rungtynes tarp Atėnų AEK ir Emilijos Redžo „UnaHotels“ įvyko fanų muštynės, kurios truko apie 5 minutes. Mačo pradžia buvo pavėlinta 15 min.

Nuotr.: InTime Sports
Nuotr. InTime Sports

Prieš FIBA Čempionų lygos rungtynes tarp Atėnų AEK ir Emilijos Redžo „UnaHotels“ įvyko fanų muštynės. Dėl sirgalių sukelto incidento susitikimo pradžia buvo pavėlinta.

Rezultatyvūs perdavimai 1

Paskui Italijos ekipą į Graikiją atvyko ir apie 50-100 „UnaHotels“ fanų. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pradžios svečių fanus užpuolė vietiniai sirgaliai. AEK fanai italus puolė apsiginklavę gesintuvais.

Sirgaliai kumščiavosi ir spardėsi, o klubai buvo priversti kviesti greitąją pagalba sužeistiesiems.

Pasak pranešimų, incidentui prasidėjus policijos pajėgų arenoje nebuvo, fanų muštynės vyko apie 5 minutes.

Emilijos Redžo ekipai prašė neštuvų, o į spaudos zoną ir VIP tribūnas buvo mėtomos kėdės ir kiti daiktai.

Rungtynių pradžia buvo pavėlinta. Italijos klubas prašė, kad mačas būtų nukeltas.

Visgi FIBA tokį prašymą atmetė ir susitikimas prasidėjo 15 min. vėliau nei planuota.

Rungtynes galiausiai 68:59 laimėjo AEK. Po šios pergalės tiek Atėnų, tiek Emilijos Redžo ekipos FIBA Čempionų lygos B grupėje turi po 2 pergales ir 3 nesėkmes bei dalijasi 2-4 vietomis.

Osvaldas Olisevičius per 24 minutes „UnaHotels“ ekipai surinko 10 taškų (2/2 dvit., 1/6 trit., 3/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir 11 naudingumo balų.