Marko Guduričius ir Carsenas Edwardsas surinko po 13 taškų, o „Fenerbahče“ 104:75 sutriuškino ALBA.

Nuotr.: Vincenzo Del Negro/Euroleague Basketball via Getty Images
Nuotr. Vincenzo Del Negro/Euroleague Basketball via Getty Images

Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Stambulo „Fenerbahče“ (10-2).

Rezultatyvūs perdavimai 6

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 104:75 (24:18, 30:17, 30:17, 20:23) sutriuškino Berlyno „ALBA“ (3-9) krepšininkus.

Į nokdauną ALBA buvo pasiųsta dar antrajame kėlinyje, kuomet „Fenerbahče“ spurtavo 30:17 ir į pertrauką išėjo su 19 taškų pranašumu (54:35).

Po pertraukos pranašumas tik augo, o likus 2 minutėms iki mačo pabaigos pasiekė 34 taškus (104:70).

Stambulo ekipos gretose išsiskyrė Marko Guduričius, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 13 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Carsenas Edwardsas, per 26 minutes pelnęs 13 taškų (1/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Berlyno komandai Johannesas Thiemannas per 21 minutę pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

ALBA: Jaleenas Smithas 15 (3/3 trit.), Benas Lammersas (6/8 dvit., 5 per. kam., 2 blok.) ir Maodo Lo (2/7 trit.) po 12, Johannesas Thiemannas 10, Malte Delowas 7

„Fenerbahče“: Carsenas Edwardsas (3/6 trit., 8 rez. perd.) ir Marko Guduričius (2/2 trit., 6 rez. perd., 4 kld.) po 13, Johnathanas Motley 11 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Nigelas Hayesas-Davisas (5/6 dvit.), Tonye Jekiri (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Devinas Bookeris (4/5 dvit.), Nickas Calathes (4/5 dvit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld.) ir Metečanas Birsenas (2/2 trit.) po 10, Melihas Mahmutoglu 8 (2/2 trit.).