Stephenas Curry ir Klay Thompsonas kartu sudėjus pelnė 64 taškus, o „Golden State Warriors“ 123:107 įveikė Bostono „Celtics“.

Nuotr.: Getty Images via Scanpix
Nuotr. Getty Images via Scanpix

Šiąnakt ant NBA parketo žengė komandos, kurios susitiko praėjusio sezono NBA finale, o pergalę šventė čempionų titulą ginantys „Golden State Warriors“ (14-13) krepšininkai.

Rezultatyvūs perdavimai 7

Steve'o Kerro auklėtiniai savo aikštėje 123:107 (33:25, 35:38, 27:20, 28:24) įveikė Bostono „Celtics“ (21-6) krepšininkus.

„Warriors“ ekipą į pergalę vedė nesustabdomas Stepheno Curry ir Klay Thompsono tandemas.

Curry per 37 minutes pelnė 32 taškus (6/10 dvit., 6/11 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Thompsonas per 35 minutes pelnė 34 taškus (10/15 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Visuomet smagu atsakyti puikiu pasirodymu, – pralaimėjimą trečiadienį Jutos „Jazz“ prisiminė Thompsonas. – Mes šiandien buvome puikūs.“

„Šiandien buvome kariai, – sakė Steve'as Kerras. – Šiandien buvo Stepho ir Klay diena, todėl su pataikymu problemų nebuvo.“

Šis duetas „Warriors“ surinko daugiau nei pusę komandos taškų (66 iš 123).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos žengė koja kojon ir trapų pranašumą turėjo šeimininkai, kurie pirmavo 73:71, tačiau tuomet spurtavo 22:12 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 12 taškų pranašumą (95:83).

Dviženklį atstumą „Warriors“ laikė viso ketvirtojo kėlinio metu, o Curry ir Thompsono metimai galutinai nulaužė rungtynes likus 2 minutėms (118:101).

Bostono ekipos gretose išsiskyrė Jaylenas Brownas, kurio sąskaitoje per 37 minutes buvo 31 taškas (10/14 dvit., 3/9 trit., 2/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Prieš mačą į arenos palubes buvo iškelti NBA legendos Billo Russello marškinėliai, kuris liepos mėnesį, būdamas 88-erių, iškeliavo anapilin. Russellas iki šiol yra daugiausiai NBA žiedų iškovojęs krepšininkas (11).

„Warriors“: Klay Thompsonas 34 (10/15 dvit., 4/11 trit., 5 atk. kam.), Stephenas Curry 32 (6/10 dvit., 6/11 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Jordanas Poole'as 20 (4/7 dvit., 1/9 trit., 9/10 baud., 4 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 14 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Draymondas Greenas 11 (5/8 dvit.), Kevonas Looney 7 (15 atk. kam., 2 blok.).

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (10/14 dvit., 3/9 trit., 9 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 18 (4/12 dvit., 2/9 trit., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 16 (4/6 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Smartas (2/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok.) ir Blake'as Griffinas (7 atk. kam.) po 13.