Ketvirtadienį su Kauno „Žalgiriu“ Eurolygoje kovosiantis Madrido „Real“ vietinėse pirmenybėse 103:89 įveikė Manresos BAXI ekipą. Į pergalę vedė 20 taškų pelnęs Fabienas Causeur ir 19 pridėjęs Džananas Musa.

Nuotr.: Madrid Real
Nuotr. Madrid Real

Artėjantį ketvirtadienį į Kauną atvykstantis Madrido „Real“ (9-2) pratęsė pergalių seriją vietinėse pirmenybėse.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Chuso Mateo auklėtiniai namuose 103:89 (23:16, 23:19, 34:26, 23:28) nepaliko vilčių Manresos BAXI (2-9) ekipai ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Karališkasis klubas antrajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (32:22), o po ilgosios pertraukos iš karto spurtavo 14:2 bei susikrovė rekordinį 23 taškų pranašumą (60:37).

Per likusį laiką BAXI stebuklo nebesukūrė.

Madrido komandai Džananas Musa per 18 minučių pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 6/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Fabienas Causeur, per 17 minučių pelnęs 20 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

Manresos ekipos gretose išsiskyrė Juanas Vauletas, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 27 taškai (13/15 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 32 naudingumo balai.

„Real“: Fabienas Causeur 20 (4/6 trit.), Džananas Musa 19 (3/4 trit., 6/8 baud., 26 naud.), Vincentas Poirier 15 (5/10 dvit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Alberto Abalde 14 (4/5 dvit., 4 kld.), Guerschonas Yabusele 11 (4/4 dvit.), Sergio Rodriguezas 10 (2/6 trit., 5 rez. perd.).

BAXI: Juanas Vauletas 27 (13/15 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 32 naud.), Adamas Waczynski 15 (4/5 trit.), Frankie Ferrari 11 (3/9 dvit., 7 rez. perd.), Jerrickas Hardingas 10 (4/8 dvit.), Matthias Tass 9 (2/8 dvit., 10 atk. kam.), Marcisas Steinbergsas 8 (2/3 trit.).