Devynioliktąją pergalę Nacionalinės moterų krepšinio asociacijos čempionate iškovojo pirmenybių lyderė Konektikuto „Sun“ ekipa. Ji 72:65 (36:25, 36:40) nugalėjo Niujorko „Liberty“ klubą.

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, o „Sun“ klubui dviženklę (36:25) persvarą pavyko įgyti tik per dvi paskutines pirmojo kėlinio minutes.

Antrojo kėlinio pradžioje po taiklaus Katie Douglas dvitaškio skirtumas padidėjo iki 13 (43:30) taškų, tačiau po minutės pertraukėlės „Liberty“ ekipa ėmė mažinti skirtumą, kuris likus žaisti 10 minučių sumažėjo iki 3 taškų (47:44).

Nepaisydamos spaudimo Konektikuto krepšininkės išlaikė įgytą pranašumą ir laimėjo rungtynes.

K.Douglas buvo antroji pagal rezultatyvumą savo klube. Per 33 minutes ji pelnė 18 (4/9 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/4 baudų) taškų, atkovojo 4, rezultatyviai perdavė 2, perėmė 1 kamuolį, bet suklydo 2 kartus.

Jen Derevjanik per 13 minučių prametė vieną dvitaškį ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį ir 2 sykius prasižengė.

„Sun“: T.McWilliams 19, K.Douglas 18, N.Sales 14, A.Jones 10.

„Liberty“: B.Hammon 17, E.Baranova (10 atk. kam.), S.Christon, A.Wauters po 10.

2005-08-03 16:58
WNBA.COM duomenimis Katie dvitaskiai buvo 4/9.
2005-08-03 16:57
2 dvitaskiai, 2 tritaskiai ir 4 baudos. Niekaip 18 tasku neiseina.