Dwayne'as Baconas visus 22 taškus surinko antroje mačo pusėje, tačiau jo atstovaujama Atėnų ekipa, kuri iki šiol turėjo keturių pergalių seriją, pralaimėjo pratęsimo dramą prieš „Valencia“. Artūras Gudaitis per 16 minučių pridėjo 6 taškus ir atkovotą kamuolį.

Nuotr.: Erikas Ovčarenko/BNS
Nuotr. Erikas Ovčarenko/BNS

Keturių pergalių seriją Eurolygoje fiksavęs Atėnų „Panathinaikos“ (6-7) klubas ištraukė pratęsimą, tačiau galiausiai pralaimėjo Valensijoje.

Rezultatyvūs perdavimai 2

Dviejų lietuvių atstovaujama Atėnų ekipa svečiuose 91:94 (26:20, 15:24, 22:26, 21:14, 7:10) per pridėtą laiką krito prieš vietos „Valencia“ (6-7).

Artūras Gudaitis per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo kamuolį, triskart prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

Marius Grigonis praleido rungtynes dėl traumos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje likus 50 sekundžių Bojanas Dubljevičius baudomis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus dvitaškį pataikęs Dwayne'as Baconas vėl lygino rezultatą – 84:84.

Tiksint paskutinėms 4 sekundėms Chrisas Jonesas bandė išplėšti pergalę, bet jo metimas tikslo nepasiekė ir veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Įtemptame pratęsime PAO pirmą kartą įgijo persvarą po Bacono metimo likus 2 minutėms iki pridėto laiko pabaigos (91:90). Vis tik kitoje aikštės pusėje Jasielas Rivero pelnė 4 taškus paeiliui, o Atėnų komanda užstrigo puolime ir šeimininkai galop džiaugėsi pergale.

Valensijos komandai Dubljevičius per 32 minutes pelnė 23 taškus (6/6 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Atėnų ekipos gretose išsiskyrė Derrickas Williamsas, kurio sąskaitoje per 42 minutes buvo 21 taškas (3/8 dvit., 4/9 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai PAO ekipoje rungtyniavo Baconas, visus 22 taškus (7/16 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud.) surinkęs antroje mačo pusėje.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 23 (6/6 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 33 naud.), Chrisas Jonesas 20 (4/7 trit., 6 rez. perd.), Jamesas Webbas 18 (4/10 trit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Jasielas Rivero 16 (6/8 dvit.), Jaredas Harperis 8, Klemenas Prepeličius 7 (4 rez. perd.).

„Panathinaikos“: Dwayne'as Baconas 22 (7/16 dvit., 1/8 trit., 5/6 baud., 3 per. kam.), Derrickas Williamsas 21 (3/8 dvit., 4/9 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 30 naud.), Parisas Lee 12 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Nate'as Woltersas (2/2 trit., 7 atk. kam.) ir Mateušas Ponitka (9 atk. kam.) po 10, Panagiotis Kalaitzakis 8.