Kulboka surinko 13 taškų ir sumetė tris svarbias baudas lemiamais rungtynių momentais, o „Promitheas“ triumfavo Europos taurėje 74:71.

Nuotr.: Promitheas Patras BC
Nuotr. Promitheas Patras BC

Dramatišką pergalę Europos taurėje iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujamas Patrų „Promitheas“ (5-3), kuris išvykoje 74:71 (14:17, 22:17, 15:13, 23:24) palaužė Paryžiaus „Paris Basketball“ (5-3) krepšininkus.

Kulboka per 34 minutes surinko 13 taškų (2/4 dvit., 2/9 trit., 3/3 baud.), 2 kamuolius atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimą, pražangą ir 8 naudingumo balus.

Likus 16 sekundžių Patrų ekipa atsiliko 1 tašku, tačiau pražangą išprovokavęs Kulboka sumetė baudas, vėliau pridėjo baudą už varžovų techninę pražangą ir padidino pranašumą iki 2 taškų (70:68).

Netrukus pražangą išprovokavęs Anthony Cowanas taip pat pridėjo dvi baudas (72:68), bet Paryžiaus klubas nepasidavė. Kyle'as Allmanas sumetė tris baudas (71:72), Cowanas atsakė dviem (74:71) ir šeimininkai turėjo šansą išplėšti pratęsimą, tačiau du tritaškiai skriejo pro šalį.

Patrų ekipos gretose išsiskyrė Cowanas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (0/2 dvit., 4/10 trit., 9/11 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Paryžiaus komandai Ismaelis Kamagate'as per 28 minutes pelnė 8 taškus (4/4 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 13 kamuolių bei surinko 20 naudingumo balų.

„Paris Basketball“: Kyle'as Allmanas 15 (2/9 trit., 7/9 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld.), Aamiras Simmsas 13 (4/6 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Juhannas Begarinas 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Gauthieris Denisas 9 (2/6 trit.), Ismaelis Kamagate'as 8 (4/4 dvit., 13 atk. kam., 2 blok.), Amaras Gegičius 7 (6 rez. perd.).

„Promitheas“: Anthony Cowanas 21 (4/10 trit., 9/11 baud., 5 rez. perd., 4 kld.), Arnoldas Kulboka 13 (2/9 trit.), Nikos Gkikas 11 (3/5 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), George'as Condittas 9 (5 atk. kam.), Georgios Tanoulis 7.