Gediminas Orelikas pelnė 13 taškų, tačiau jo atstovaujama Stambulo „Bešiktaš“ Turkijos lygoje pralaimėjo penktąjį kartą iš eilės ir lieka turnyrinės lentelės dugne.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Gediminas Orelikas žaidė rezultatyviai, tačiau jo atstovaujama Stambulo „Bešiktaš“ (2-9) patyrė dar vieną nesėkmę Turkijos čempionate.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

Turkijos sostinės klubas išvykoje 83:97 (22:18, 19:25, 19:31, 23:23) nusileido Izmiro „Aliaga Petkim“ (5-6) krepšininkams.

Orelikas per 33 minutes surinko 13 taškų (0/1 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir klaidą, asmeninę pražangą ir 14 naudingumo balų.

Lietuvis pataikė pusė komandos tritaškių (3 iš 6).

„Bešiktaš“ ekipai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės. Stambulo komanda su 2 pergalėmis per 11 turų Turkijos lygoje dalijasi 15-16 vietomis, kurios reiškia iškritimą į žemesnę lygą.

Rezultatyviausiai svečių komandoje žaidė Davidas McCormackas, kuris per 24 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Kenny Chery. Kanadiečio sąskaitoje buvo 29 taškai (5/5 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 35 naudingumo balai.

„Aliaga Petkim“: Kenny Chery 29 (5/5 dvit., 5/7 trit.), Omaras Prewittas 18, Tai Websteris 17 (5 rez. perd.), Jeremy Simmonsas 13.

„Bešiktaš“: Davidas McCormackas 17 (7 atk. kam.), Jordanas Usheris 16, Gediminas Orelikas 13 (3/7 trit.), Jasonas Richas 12.