Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų rinktinė tęsia pergalingą žygi Ispanijoje vykstančiame Europos čempionate. Trečiadienį (08.03) lietuviai nugalėjo bendraamžius iš Rusijos 81:65 (27:11, 19:21, 20:18, 15:15).

Ž.Janavičius į rusų krepšį įmetė 20 taškų
Nuotr. FIBA Europe
28-ąją rungtynių minutę lietuvių pranašumas buvo tik 3 taškai (50:47), tačiau po įspūdingos Manto Pukinsko ir Vytenio Lipkevičiaus tritaškių serijos (5 taiklūs tolimi metimai iš eilės) lietuviai pabėgo į priekį, laimėdami atkarpą 15:3.

Ketvirtajame kėlinuke lietuvių pranašumas buvo išaugęs iki 22 taškų (76:54), tačiau rusai deficitą sugebėjo kiek sumažinti. Visgi įtikinamą pergalę šventė lietuviai.

Lietuva: Žygimantas Janavičius 20 taškų (7 atkovoti kamuoliai), Vaidas Čepukaitis 18 (17 atk. kam.), Mantas Pukinskas 15, Arnas Juškevičius 10, Vytenis Lipkevičius 8.

Rusija: Pavelas Gromika 20 (10 atk. kam.), Nedoras Salabuda 16 (7 atk. kam.), Vitalijus Zuevas 11.

Pergalė užtikrino lietuviams vietą tarp keturių pajėgiausių Europos komandų. Kitas rungtynes Lietuvos jaunučių rinktinė žais rytoj (08.04) su bendraamžiais iš Ispanijos.

2005-08-03 22:30
jo sitie baxuriukai daug vilciu suteikia:)
2005-08-03 19:18
Bet baudas meta zemiau kritikos - 17 is 30, ~57%. Janavicius - 1 is 7. Ne kas, bet gerai, kad kitose srityse sekasi.
2005-08-03 19:14
Šaunumėlis:))) Laukiam varžybų su Ispanais.;)
2005-08-03 18:35
Valioooo!!!Saunuoliai!!!
2005-08-03 17:07
Saunuoliai lietuviai, ypac Cepukaitis. Baiminaus, kaip pavyks monstra Gromyka stabdyti, bet viskas baigesi gerai, kamuoliu jis perpus maziau nei kitose rungtynese atkovojo, o pagrindinis rusu izaidejas Chvostovas, po 20 tasku imesdaves, si karta tik 2 taskus tepelne.
2005-08-03 16:57