Deividas Sirvydis G lygoje per 22 minutes surinko 8 taškus, 3 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama Fort Veino „Mad Ants“ ekipa pralaimėjo reguliariojo sezono starte.

Nuotr.: NBA G League/Youtube
Nuotr. NBA G League/Youtube

Deividas Sirvydis G lygos reguliariojo sezono starte ant parketo praleido 22 minutes, tačiau jo atstovaujama Fort Veino „Mad Ants“ (0-1) namuose 113:126 (27:30, 28:36, 29:34, 29:26) pralaimėjo prieš Meino „Celtics“ ekipą (1-0).

Starto penkete rungtynes pradėjęs 22-ejų vilnietis pelnė 8 taškus – pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir 2 iš 6 tritaškių. Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo ir tiek pat kartų prasižengė.

Lietuvio komandoje rezultatyviausiai žaidė Gabe'as Yorkas, per 28 minutes pelnęs 27 taškus (2/4 dvit., 7/14 trit., 1/1 baud.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius, dukart suklydęs ir sykį prasižengęs.

Sirvydžio prasiveržimas:

Nugalėtojų gretose spindėjo kas minutę po tašką rinkęs Mfiondu Kabengele, kuris per 30 minučių surinko 30 taškų (12/12 dvit., 2/3 trit.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, 2 perimtus kamuolius, klaidą ir 2 pražangas.

„Mad Ants“: Gabe'as Yorkas 27, Jermaine'as Samuelsas 21, Trevelinas Queenas 22.

„Celtics“: Mfiondu Kabengele 30, Luka Šamaničius 24, Kamaras Baldwinas 20