Ąžuolas Tubelis pelnė 29 taškus, tačiau jo atstovaujama „Wildcats“ komanda 61:74 nusileido „Cougars“ ekipai.

Nuotr.: Getty Images via AFP/Scanpix
Nuotr. Getty Images via AFP/Scanpix

Retą nesėkmę NCAA čempionate patyrė Ąžuolo Tubelio atstovaujama Arizonos universiteto „Wildcats“ (14-2) komanda.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Arizonos ekipa namuose 61:74 (27:37, 34:37) nusileido Vašingtono valstijos universiteto „Cougars“ (7-10) krepšininkams.

Tubelis per 32 minutes pelnė 29 taškus (8/19 dvit., 1/1 trit., 10/12 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

20-metis pelnė beveik pusę komandos taškų (29 iš 61, 48 proc.).

Buvęs „Žalgirio“ sistemos auklėtinis Kerras Kriisa aikštėje praleido 37 minutes. Estas surinko 10 taškų (1/2 dvit., 2/11 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mouhamedas Gueye. Senegaliečio sąskaitoje per 37 minutes buvo 24 taškai (9/19 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), 14 atkovotų kamuolių bei 3 rezultatyvūs perdavimai.

Legendinio NBA krepšininko Denniso Rodmano sūnus D.J. Rodmanas per 30 minučių surinko 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.) ir 5 atkovotus kamuolius.

„Wildcats“: Ąžuolas Tubelis 29 (14 atk. kam.), Oumaras Ballo 11 (6 atk. kam.), Kerras Kriisa 10 (2/11 trit.), Pelle Larssonas 7.

„Cougars“: Mouhamedas Gueye 24 (14 atk. kam.), Jabe'as Mullinsas 13 (3/4 trit.), Justinas Powellas 12 (7 atk. kam.), D.J. Rodmanas 11.

Lengvą pergalę pasiekė Augusto Marčiuliono atstovaujama „Saint Mary's Gaels“ (14-4) komanda.

Lietuvio ekipa namuose 85:43 (41:14, 44:29) sutriuškino Portlando „Pilots“ (8-10) krepšininkus.

Marčiulionis per 21 minutę pelnė 11 taškų (0/2 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Mitchellas Saxenas. Aukštaūgio sąskaitoje per 26 minutes buvo 15 taškų (5/10 dvit., 5/6 baud.), 14 atkovotų kamuolių bei 2 rezultatyvūs perdavimai.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 13 taškų pelnęs Aldenas Applewhite'as. Amerikietis taip pat atkovojo 4 kamuolius.

„Saint Mary's Gaels“: Mitchellas Saxenas (14 atk. kam.) ir Aidanas Mahaney po 15, Harry Wesselsas 12, Augustas Marčiulionis 11 (3/5 trit.).

„Pilots“: Aldenas Applewhite'as 13 (7/9 baud.), Joey Pierre'as 9 (7 atk. kam.), Kristianas Sjolundas 6 (6 atk. kam.).