Nuotr.:

Sveiki, čia Karolis. Ryt kartu su Jonais atsakysim į jūsų klausimus ir isterijas Q&A podkaste. Jeigu klausimai bus per daug asmeniški į juos vis tiek bus atsakoma. Pirmyn.

Ankstesnio Q&A podkasto anonsas:

Komentarai:
Sveiki, gal galėtumėt pervadinti rytinį naujienlaiškį? Gal ir kvailai nuskambės, bet tas Rytas su BN kažkaip neigiamą asociaciją kelia. Iškart mintys apie Vilniaus klubą. Tikrai galima neutraliau :)
2023-01-16
+1
Atsakyti
labas, ne klausimas, o prašymas labiau. gal galit kasnors iš programuotojų padaryt kad slapukus būtų galima lengvai išjungti. dabar pastoviai reikia po vieną atspaudinėti, o jų nemažai. ypač jei dar į teisėtą interesą nueini. pavargsta pirštai šaika.
2023-01-16
-1
Atsakyti
Lekšai, ant kiek apie pietus galvojai, kai Karolis su Jonu M. diskutavo apie etiketą rungtynių metu? Ir ką valgei po podcasto?
2023-01-16
-1
Atsakyti
Ar surinkti pinigai už bilietus is kauno stadiono, nors kiek pinigeliu keliauja, keliautų, į krepsinio kluba?
2023-01-16
+1
Atsakyti
Sveiki, žaidžiant megėjų lygoje, kilo toks klausimas, kadangi po varžybų (ypač vėlyvų varžybų pvz. po 20val. vakare) sutrinka miego rėžimas, užmigt tampa labai sunku, o pats miegas labai paviršutiniškas, turbūt daugiausiai dėl adrenalino, aukšto širdies ritmo ir t.t. Tad klausimas, kad gal žinote kaip prof. krepšininkai su tuo kovoja, nes adrenalino gerokai daugiau, krūvis n kartų didesnis. Ar turi jie kažkokių būdų (kvepavimas, raminamieji, 420 NBA lygoje), kaip save nuramina ir kaip pailsi, žinant kad poilsis yra kritinis dalykas sporte?
2023-01-16
+2
Atsakyti
Remarkas  ⭐ 
Karoli, po velnių! Nuskalpavai Čepą už tai kad sako Alstonas (su minkšta "L" raide), nors pats sakai Hamiltonas (su minkšta "L" raide). Kaip suprast? :(
2023-01-16
+1
Atsakyti
Sveiki, Nicola Mirotič iš NBA grįžo į eurolygos turnyrą turėdamas gerą statistiką ir tikrai gerų pasiūlymų iš NBA. Tarkime, jog turite didelį biudžeta ir galite parsivežti europietį į eurolygos turnyrą. Kas būtų tie žaidėjai, kuriuos norėtumėte matyti EL ir kokiose komandose žaistų? Žinoma Gianni, Luka, Jokič, Saba ir kitas NBA komandų žvaigždes palikim už šios diskusijos ribų. Negali žinot, gal su kažkuo 2-4 metų perspektyvoje pataikysit. Ačiū!
2023-01-16
-1
Atsakyti
valdant tokią paklausią prekę kaip žalgiris (turiu galvoje eurolygos rungtynes namuose ir soldautus) ar ryžtumėtes kelti bilietų kainas tarkim kokia 10e vien tam kad padidintumėte biudžetą skirtą žaidėjų algom apie 2mln eu? kalbu apie sudėties išlaikymą ir papildymą
2023-01-15
+1
Atsakyti
Sveiki, pernai Eurolygos finalinis ketvertas dubliavosi su karščiausiom LKL atkrintamųjų kovomis, gal žinote ar šiemet bus tokios pat anomalijos, vis tiek LKL jau prelinimarų juodraštinį tvarkaraštį turi? Ai ir Arnas Beručka eilinį kartą uždarė perimetro lyderį varžovų gretose ar tai vienas geriausiai besiginančių krepšininkų lygoje?
2023-01-15
+1
Atsakyti
Pamėginsiu dar kartą apie du buvusių Lietuvos grandų interviu. Koks skirtumas tarp Vainausko: "daugiau dviejų juodų komandoje negali būti" ir M.Plūko: "dabar Kaune juodą gali pamatyt bet kur". Kaip čia taip pavyko Jums suvaldyti šią galimai komunikacinę krizę? p.s. nieko blogo prieš interviuotoją ar interviuojamąjį neturiu. Tik iš nenumaldomo "cakavumo".
2023-01-15
Atsakyti
Motiejunas gauna el. laišką : "Labas čia Steph Curry, aš uz 6.9mln kitą sezoną noriu pas jus žaisti. Sutariam?". Ar turetu tokiu atveju zalgiriukas mobilizuoti pinigus/imti paskolas kad tai įvyktų? O kokia suma situaciją keistu?
2023-01-15
-3
Atsakyti
Sveiki, turinio kūrejai, Turiu klausimą – pastebėjimą, jums ir visiems – Vilniečiams, į kurį žiūriu iš kritinio kampo, su nuostalgijos prieskoniais, iš tų dienų kai turėti mygtukinį mobilųjį telefoną buvo – unikalumas, o Siemens arena buvo asocijuojama su noru bet kokiu būdu gauti bilietus, kad ir ketvirtame jos aukšte. Kai egzistavo jausmas, jog esi vieningos aistruolių bendruomes dalimi su laiminčia komanda priešakyje. Taigi, kodėl turime palaikyti komandą, kuri jau eilę metų negali palaikyti orumo ir savigarbos kartelės? Kodėl turime apsimetinėti, kad fiba čempionų lyga, net neketinu rašyti iš didžiosios raidės, turi kažkokią reikšmę Europos klubinio krepšinio kontekste ir kalbėti apie turnyrą, kurio laimėtojų ne tai, kad daugelis neatsimena, o iš vis nežino, kad tokie klubai egzistuoja. Taigi, kokia klubo vizija? Jeigu Lietuva – krepšinio šalis, kuo aš tikiu, tai kaip šalies sostinės klubas turi vos kelių tūkstančių salę, ne areną ir nemato tame jokios problemos priešingai, giriasi, kokia neva gera ir vieninga atmosfera vyrauja. Čia panašiai kaip ant savo vos važiuojančio automobilio užsidėti iš Kinijos atsisiųstų LED lempučių ir juostelių, prisikliuoti ant šoninių durelių lipdukų su liepsnojančiomis juostomis ir savo daržinės ,,chebroje” matuotis kieno – geresnis. Gal suprogdinkime šį burbulą? Baikime apsimetinėti, kad ištikimiausi fanai palaiko komandą nepaisant kaip klubui – sunku. Čia panašiai kaip girtas vyras smurtauja prieš savo moterį, kuri jį besiligiškai palaiko ir myli, nepaisant visų blogybių. Niekas nepasikeis kol moteris nesikreips į policiją, o mūsų atveju, kol vilniečiai nereikalus daugiau iš komandas. Nepamirškime, kad didžioji klubo pinigų dalis ateina iš mūsų mokesčių mokėtojų, jeigu nepavyksta arba nesugebama, viskas gerai – uždarykite klubą ir tuos pinigus skirkite vaikų sporto ugdymui, iš ko bus daugiau naudos. Jus kaip įtakos turinti informacinė sklaidos priemonė, galite padėti šį garvežį transformuoti į greitaeigį traukinį arba iškelti jį į muziejų kaip prisiminimą ir uždaryti šį klausimą kol šis garvežys visiškai nenuvažiavo nuo bėgių ir galutinai neužmušė vilniečių noro domietis miesto krepšiniu.
2023-01-15
+3
Atsakyti
Gaila, kad pateikiant komentrą dingo tarpai tarp pastraipų, būtų lengviau žmonėms skaityti ir suprasti komentaro esmę.
2023-01-15
Atsakyti
Dingo komentaras,dėl viso pikto dar paklausiu. Naujametiniame podkaste,vienas poetas pagrasino išpi.. elnius jei Evansas gaus trauma-tai vis gi ! Kas nutiko Kalėdų senio elniams?
2023-01-15
+5
Atsakyti
Sveiki, vyručiai, užduodu tą klausimą ketvirtą kartą ir klausiu jūsų, kol atsakysite :). Kaip vertinate trenerių darbą rusijoje? Pascualis dirba kaio niekur nieko, Itoudis atidirbo praeitą sezoną ir kaip niekur nieko perėjo į Eurolygos klubą. Man atrodo, kad žaidėjų sprendimai likti buvo vertinami griežtai ir teisingai, bet TOP lygio trenerių griežto vertinimo man neteko girdėti. Ką manote jūs? Ačiū iš anksto.
2023-01-15
+4
Atsakyti
Manyciau, kad is Eurolygos klubu vieninteliam Zalgiriui butu svarbu, kad treneriai arba zaidejai liko zaist rasijoj, visos kitos komandos uzsimerkia ir ziuri tik i rezultata, todel jie ir gali likt ten, pasiimt saibas ir tada kaip niekur nieko pereit i kitas komandas..
2023-01-15
+2
Atsakyti
Povilas  ⭐ 
Kadangi sakot, kad ir į isterijas atsakysit, tai ne pirmą kartą bandau su klausimu/pasvarstymu apie europinių turnyrų formatus. Miklovas praeitame podkaste (ne pirmą kartą ir ne jis pirmas) stumia ant ČL formato ir daugumą podkasterių aukština Eurolygos formatą. Kodėl? Aš manau, kad ČL formatas paprastam žiūrovui yra daug geresnis. Rungtynių ne daug, bet beveik bet kurios iš jų gali būti lemiamos. Pvz.: Rytas gruodžio arba sausio mėnesį žaidžia žūtbūtines rungtynes, kai tuo tarpu Eurolygoj vienų rungtynių svarba labai neaiški. Gali pasitaikyti ir toks atvejis kaip pernai Žalgirio, kai komanda, tiesiai šviesiai kalbant, žaidžia ~30 "draugiškų" rungtynių, nes jau sezono pradžioje aišku, kad šitai komandai nėra jokių šansų ir turnyriškai net nėra dėl ko stengtis. Suprantu, visokius finansinius aspektus, bet rungtynių svarba puošia sportą. Sakyčiau labiau nei bet kas kitas. Jūsų nuomonės?
2023-01-15
-5
Atsakyti
Ką reiškia užtenka arba neužtenka? Žaidi tiek kiek nusipelnęs. Tiek kiek praeini tolyn. Jei praloši, tai ir nežaidi
2023-01-16
Atsakyti
Chebra, mėgstat lažintis.. Aš teigiu kad Žalgiris turės 20 ar daugiau pergaliu eurolygoje. Jei taip,jūs man metų pliusu narystę,jei ne aš jums kažką ko norėsit už panašią sumą-pietus į ofisą užsakysiu ar kažką tokio. m?
2023-01-15
+11
Atsakyti
Kur kita sezona rinktumetes zaisti Ryto vietoje, CL ar Eurocup? Panasu, kad abi lygos turi gan aiskius privalumus ir trukumus, bet kuri lyga turi daugiau potentcialo ziurint i ateiti?
2023-01-15
+4
Atsakyti
sveiki vyrukai, kodel taip strigdamas veikia Fantasy?
2023-01-15
+4
Atsakyti
Ka Ryte vis dar veikia Lekunas?
2023-01-15
Atsakyti
Ar Rytas gautu kazkokia sumele jei A.Tubelis butu padraftuotas NBA siemet?
2023-01-15
+8
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentuoti gali tik BN+ prenumeratoriai

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.